Головна Місто “Так буде світло” або два питання до голови КП СКГ Лідії ПАЛАМАРЧУК

“Так буде світло” або два питання до голови КП СКГ Лідії ПАЛАМАРЧУК

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Соцмережами шириться невдоволення освітленням міста. Деякі мешканці вважають, що світло на вулицях вмикається запізно, а деінде його нема зовсім. Южноукраїнці хвилюються чи не економить СЛУЖБА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА на освітленні…
Тож перше наше питання до Паламарчук Лідії Володимирівни було таким:

Питання перше.

Яким чином відбувається освітлення вулиць Южноукраїнська?

Відповідь:

«Ніякої економії немає. Зв’язку з сезонним зменшенням тривалості світлового дня, кожного дня підкручується реле часу, що встановлене на опорах конкретних ділянок. До речі, реле спрацьовує та включається освітлення не лише на затемнення, а й на туман чи, наприклад, дощ.

Може чогось ще електрики не встигли, бо їх лише троє.

Дуже потрібні ще електрики, адже після територіальної реформи до нас доєдналися села, тож роботи побільшало.

Також сьогодні велике навантаження на електриків та інших працівників комунального підприємства у зв’язку з підготовкою міста до Нового року. Перед святами працюємо майже без вихідних.

Дійсно є багато проблем по Дружбі Народів та Енергобудівників. Кабелям більше 30-ти років, вони пробиті, попадає волога їх замикає.

Та не дивлячись на таку завантаженість, якщо люди дзвонять до нашої приймальні та звертаються ми реагуємо у першу чергу!   

Питання друге.

Коли чекати на відкриття ялинок ?

Відповідь:

Цього року ми отримали від міста багато нових прикрас до новорічних свят. Тож й роботи більше ніж того року. Все нове, його треба с початку відрегулювати, встановити реле тощо. Працівники СКГ сьогодні не сидять й 5 хв, я сама в ці передсвяткові дні працюю до дев’ятої. Але я впевнена ми все встигнемо вчасно й місто буде прикрашено дуже гарно!  

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

З суботи ми почали ставити ялинку біля ПК «Енергетик». На цю роботу пішло чимало часу. Мало того, що встановити сам остів – це прикрутити кожну гайку, болтик, та ще й кожну гілочку треба розпрямити. Прийшлось долучити багато людей, знявши їх з інших робіт. Потренувавшись встановлювати цю нову для нас ялиночку в місті, в селах робота йшла вже набагато швидше.

Сьогодні ми вже закінчуємо ялиночку, прикрашаємо її, також прикрашаємо площу ПК ілюмінацією, й в п’ятницю буде пробне включання.

Відкриття головної ялинки відбудеться 19 грудня о 16:30. Також на Миколайчика відкриваються ялинки у селах Іванівна та Костянтинівка.

А от ялинки біля АТБ та «Чайки» – відкриють до 25 грудня.

Лідія Володимирівна була дуже відкритою у спілкуванні, також вона запропонувала опублікувати її телефонний номер, аби безпосередньо до неї могли звертатися мешканці у разі потреби.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Комунальне підприємство СКГ
вул. Дружби народів, 23,
Тел.: 05136 56801
Начальниця підприємства: Паламарчук Л.В.
тел.: 067 510 1912

Ще новини