Головна МістоЗаходи Судитимуть виробника сурогатного алкоголю, від якого загинуло три людини з Южноукраїнська

Судитимуть виробника сурогатного алкоголю, від якого загинуло три людини з Южноукраїнська

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У березні 2022 року, в період дії заборони на продаж алкогольних напоїв через воєнний стан, зазначену продукцію він реалізував мешканцям міста Южноукраїнська.

В результаті злочинних дій обвинуваченого 8 осіб отримали отруєння метанолом, з яких троє, в тому числі дві 18-річні дівчини, померли наступного дня після вживання «фальсифікату».

Встановлено, що наприкінці 2021 року зловмисник, не являючись суб’єктом підприємницької діяльності та не маючи дозволу (ліцензії) для оптового продажу або роздрібної торгівлі алкогольною продукцією, через мережу «Інтернет» у невстановленого виробника придбав спиртовий концентрат (метанольний розчин).

Вознесенською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 19-річного жителя міста Южноукраїнська за фактом збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів, що становить загрозу для життя і здоров’я людей та призвело до отруєння і смерті осіб (ч. 3 ст. 204 КК України).

Обвинувачений перебуває під вартою.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини