Головна Новини Субвенція на житло для сиріт в Миколаївській області

Субвенція на житло для сиріт в Миколаївській області

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Субвенцію в сумі 56 млн 200 тис. грн. виділено Кабміну на житло для дітей-сиріт в нашій області.

Заступник начальника служби у справах дітей Миколаївської ОДА Олег Гускін розповів якими є нові правила отримання субвенції на житло для дітей-сиріт.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Існує три категорії з-поміж дітей-сиріт та осіб позбавлених батьківського піклування.

Перша категорія – з 16 до 23 років.

Олег Гускін: “Ця категорія з-поміж дітей-сиріт отримує 100-відсоткову компенсацію на житло. Гроші приходять на особовий рахунок цієї особи. Протягом року особа має право підібрати собі житло, яке її влаштовує. Якщо за рік не придбано житло, гроші повертаються до державного бюджету, а людина знімається з обліку.Гранична вартість встановлюється Міністерством регіонального розвитку України. На цей момент діє ціна 14 018 грн за квадратний метр. Норма на компенсацію житла на особу – 31 м. Якщо особа інвалід, то додається ще 10 м. Це приблизно 434 550 грн”

Друга категорія – це люди від 23 до 35 років.

Олег Гускін: “Для другої категорії така субвенція діє з 2017 року. Такі особи мають право на компенсацію 70%. Це житло у власність».

Третя категорія – особи старше 35 років.

Олег Гускін: ” Третя категорія, які були особами з-поміж дітей-сиріт і стали на чергу в період до 23 років як такі, що потребують поліпшення житлових умов. Вони отримують 30%”

Субвенції ідуть також на придбання, будівництво дитячих будинків сімейного типу. Таким чином постанова Кабінету Міністрів враховує напрямки розвитку сімейних форм виховання.

Читайте також: Збільшено розмір стипендії дітям — сиротам та Як діти-сироти заробляють собі на життя – фото

Ще новини

Залишити коментар