Головна СаморозвитокМистецтво Стильні речі з бетону у Вашому інтер’єрі

Стильні речі з бетону у Вашому інтер’єрі

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Цемент і бетон використовують у дизайні вже не перший десяток років. За словами багатьох фахівців, вони роблять інтер’єр брутальніше і крутіше. Хоча деяким людям неоздоблений бетон у жилому приміщенні здається холодним та грубим.

Сьогодні ЮжБудNews разом із Україна будівельна спробує розвіяти ці міфи.

Шанувальники бетонного декору кажуть, що:

  • Сірий бетон відмінно поєднується з деревом і багатьма іншими оздоблювальними матеріалами.
  • Завдяки йому інтер’єр виглядає чесно, так як не змінює своїх характеристик з часом.
  • З ним відмінно поєднуються дизайнерські меблі і яскраві інтер’єрні елементи.
  • Сірий фон відмінно вписується в стиль індастріал, кантрі, сканді.

Так, подібні інтер’єри підійдуть далеко не кожній людині. Проте виглядають такі бетонні стіни дуже виразливо!

декор бетон

Також предмети обстановки і декору з бетону, цементу та інших сипучих будматеріалів, навпаки, виходять непоганими. З них роблять кавові столики, настільні лампи, квіткові горщики, вази, декор для присадибної ділянки, лави, каміни, стільниці та малі архітектурні форми. Фантазія майстрів Хендмейду невичерпна!

ТОП-7 виробів для інтер’єру з цементу, бетону, гіпсу

Світильники, вазони. Настільні, підлогові, стельові, будь-яких форм і розмірів, в нюдовом або відполірованому і пофарбованому вигляді.

Свічники. Створюються за допомогою підручних “формочок” — пластикових стаканчиків, ковпачків від косметики, повітряних куль і навіть гумових рукавичок. Можуть оброблятися, фарбуватися. Особливо естетично виглядають посріблені і позолочені елементи декору.

Квіткові горщики. Виходять різних форм і розмірів, підходять для будь-яких інтер’єрів. Можуть бути основою під розпис, викладання мозаїки і інший декор.

Букви, цифри. Їх популярність зростає з року в рік. Дизайнерські вироби коштують чимало, так що можна добре заощадити і створити унікальний напис або дату своїми руками.

декор бетон

Святковий декор. Осінні гарбузи, фрукти і гриби, новорічні зірочки, сніжинки і ялинки виглядають відмінно, коштують копійки і вносять дух свята в будь-яке приміщення.

 декор бетон

Годинники, статуетки. Такий стильний циферблат, явно, не залишиться без уваги. Він буде чудово виглядати як вдома, так і в офісі. Та й невеличкі звірятка та інші створіння з цементу також сподобаються вам, ми впевнені.

Меблі. Завдяки геніальним дизайнерам на світ з’являються барні стільці, табурети, столи, полиці для книг і дрібниць, журнальні столи, а також кухонні меблі з бетону та цементу.

Відео: як створити декор з бетону, цементу своїми руками

Майстри, які використовують бетон, цемент, гіпс, кажуть, що на їх фоні краще виглядає натуральна деревина, мармур, шкіра, лляні і бавовняні тканини.

Так що можна сміливо комбінувати предмети з сипучих будівельних сумішей і пледи, вироби з каменю, хромованого металу, створюючи сканді, кантрі, індастріал і сучасний інтер’єр.

Ще новини

1 коментар

Які основні властивості ековати: що в ній екологічного? | YuzhBudNews 16.02.2021 11:37 - 11:37

[…] Читайте також: Стильні речі з бетону у Вашому інтер’єрі […]

Коментування закрито