Головна Місто Студенти Южноукраїнського ліцею проходять практику на ЮУАЕС

Студенти Южноукраїнського ліцею проходять практику на ЮУАЕС

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Як повідомляє офіційний сайт Южноукраїнської АЕС зараз на атомній електростанції проходять практику відразу дві групи з Южноукраїнського ліцею. Майбутні слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів та електрозварники вже встигли ознайомитися з виробничим процесом в цеху водоканалізаційного господарства, тепловими мережами, будівельно-монтажним управлінням та автотранспортним господарством.

Читайте також: Южноукраїнській ліцей презентував виставку творчих робіт учнів

У ВП ЮУАЕС придивлятись до майбутніх працівників починають ще під час їхнього навчання. Щорічно атомна електростанція приймає на практику чимало студентів за тристоронніми угодами, домовленостями з вищими навчальними закладами, індивідуальними запитами та гарантійними листами.

Через COVID-19 кількість практикантів скоротилась майже втричі. У 2020 році взяти участь у виробничому процесі на підприємстві мали змогу лише 84 студенти. В управлінні кадрів ВП ЮУАЕС кажуть, є надія на те, що коронавірусна пандемія потроху відступатиме і ситуація налагодиться. Цьогоріч вже укладені угоди щодо проходження практики студентами профільних навчальних закладів, зокрема, Вінницького, Київського, Одеського політехів.

Відмітимо, що нещодавно у ліцеї суттєво оновилась матеріально-технічна база, з’явилась сучасна лабораторія зварювальних робіт.

Ще новини