Головна Новини Студентам підвищать стипендії. Кому саме?

Студентам підвищать стипендії. Кому саме?

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В Україні з 1 січня 2022 року підвищать стипендії.

На великі виплати можуть розраховувати учні закладів профтехосвіти, а також студенти закладів професійної передвищої та вищої освіти.

Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Так, в установах профтехосвіти стипендії обіцяють збільшити у 2,5 раза, а студентам вишів стипендії підвищать мінімум в 1,5 раза, каже Шмигаль.
За словами прем’єра, таке підвищення проведуть вперше з листопада 2017 року.

“Сьогодні маємо рішення про стипендії – уряд введе зміни в розміри стипендіального забезпечення учнів закладів професійної освіти, студентів закладів професійної, перед вищого і вищої освіти. Це означає, що стипендії для студентів будуть збільшені “, – сказав прем’єр, відкриваючи засідання.

Також міністр зазначив, що збільшать і розміри стипендій президента України для переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Зараз студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів отримують 1300 гривень стипендії. Кращі студенти отримують підвищену стипендію, яка складає 1600 гривень. Студенти коледжів і технікумів денної форми навчання отримують 980 гривень виплати. Розмір підвищеної стипендії для них становить 1250 гривень. Студенти профтехучилищ щомісяця отримують 490 грн. Підвищеної стипендії для них немає.

Джерело: Суспільне

Читайте також: Які українські виші потрапили у світові рейтинги?

Ще новини