Головна Місто Стартував приймання наукових робіт на Міжнародну премію ім. Івана Франка

Стартував приймання наукових робіт на Міжнародну премію ім. Івана Франка

Автор ЮжБудНьюз

Фонд І. Франка з 15 січня 2021 року розпочав приймання заявок наукових робіт на здобуття Міжнародної премії ім. Івана Франка. Про це повідомляє міжнародний фонд Франка.

Рекомендувати наукову працю на здобуття премії у 2021 році може або академічна установа, заклад вищої освіти України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, або лауреати премії попередніх років.

Наукові роботи, які претендують на участь у конкурсі, мають мати міжнародне значення,  належати до соціально-гуманітарних дисциплін і бути присвячені науковому осмисленню історичних або сучасних процесів у культурі, політиці та суспільному житті України.

Урочиста церемонія нагородження премією відбудеться 27 серпня в день народження Івана Франка. Лауреати премії отримують грошову винагороду (обсяг 500 тис. грн) та пам’ятну золоту медаль.

Раніше ми писали про Національну премію ім. Т. Г. Шевченка 2021 року

Приймання заявок на участь в конкурсі триватиме до 1 березня 2021 року. Для того, щоб взяти участь необхідно заповнити електронну форму та надіслати три друкованих примірників наукової роботи.

Ще новини