Головна Місто Сьогодні люди по всій планеті відзначають День Землі

Сьогодні люди по всій планеті відзначають День Землі

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Щорічно, 22 квітня, люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

День Землі відзначається різних куточках земної кулі. Небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві та водночас корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти та відповідальності.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Громадські організації, школи, студентська молодь у цей період активно долучається до регіональних і всеукраїнських суботників, інформаційних кампаній та прибирань парків, скверів, прибудинкових територій.

Вчителі молодших класів Южноукраїнська брали участь в найбільшому уроці у світі з екології та кліматичних змін під назвою «Планета — мій дім». Організований UNICEF до Дня Землі. На онлайн-уроці розповідали учням про екологічну культуру та надихнули їх щоденними діями протидіяти зміні клімату.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради, 24 квітня 2021 року, запрошує усіх охочих долучитися до екологічної акції. З метою зробити чистим наше місто та його околиці, а також розповсюдити ідею екологічної ініціативи, свідомого ставлення до природи та навколишнього середовища серед мешканців Южноукраїнська.

Збір о 9:00 годинні біля сцени Южноукраїнського міського історичного музею.

Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Ще новини