Головна МістоЗаходи “Сніданок, обід, вечеря”. Депутати-волонтерки готують для тероборони

“Сніданок, обід, вечеря”. Депутати-волонтерки готують для тероборони

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

В умовах воєнного стану волонтери Южноукраїнської МТГ роблять все, щоб забезпечити необхідною допомогою всіх, хто її потребує. У першу чергу забезпечити бійців ЗСУ, силові структури та територіальну оборону.

Спочатку війни волонтери разом с місцевими депутатами організували справжню благодійну кухню при храмі. Тут готують сніданки, обіди та вечерю для територіальної оборони міста Южноукраїнська.

Щоб нагодувати оборонців міста, небайдужі волонтери та депутати Южноукраїнської міської ради Жанна Кривіцька та Антоніна Ананченкова, самого ранку складають меню, шинкують овочі та роблять заготовляння.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Продуктів поки що вистачає, і це завдяки підприємству ПрАТ “Юженергобуд”, які активно допомагають з постачанням продовольчих продуктів, та настоятелю храму отцю Ігорю Ворони. Волонтери разом із депутатами готують для бійців територіальної оборони та біженцям їжу, в разі потреби передають ліки, медикаменти та одяг.

Благодійна кухня приймає гуманітарну допомогу від волонтерів, підприємств та від мешканців міста.

За бажанням ви можете долучитися до допомоги військовим, біженцям — принести харчі та речі до пунктів збору у Южноукраїнську.

Тел: +38 098-540-83-05 Жанна Кривіцька,

+38 098 509 99 16 отець Ігор.

Ще новини