Головна МістоЗаходи Скільки депутатів міської ради служать у лавах ЗСУ, чим допомагає міська влада військовим – інтерв’ю з Денисом Кравченком

Скільки депутатів міської ради служать у лавах ЗСУ, чим допомагає міська влада військовим – інтерв’ю з Денисом Кравченком

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Для депутата Южноукраїнської міської ради Дениса Кравченка нинішня війна почалась ще у 2016 році. Тоді захисник виконував бойові завдання під Авдіївкою, Волновахою, Маріуполем. Служив у 406-ій окремій артилерійській бригаді, що належить до Командування морської піхоти Військово-Морських Сил України за званням старшини артилерійської батареї.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
406-та окрема артилерійська бригада
У мирному житті Кравченко Денис є відомим волонтером, депутатом міської ради, досвідченим працівником будівельної компанії, гарним батьком. Коли розпочалась війна, він одразу перейшов від захисту підприємства “Юженергобуд” до захисту Батьківщини. Був одним з ініціатором зі створення відділу територіальної оборони Вознесенського району в Южноукраїнській громаді.
Наразі служить у лавах ЗСУ та обороняє Херсонщину, ми зв’язалися телефоном з депутатом і поставили йому кілька запитань.

Денисе Володимировичу, коли саме ви вирішили піти на фронт?

На початку війни я перебував у місті та захищав нашу громаду. Понад два місяці були всі як єдиний живий організм: міська влада, військові, волонтери, підприємці та небайдужі мешканці. Після того, як гостра фаза бойових дій на Вознесенщині трохи спала та не було повторної загрози вторгнення російських військ до нашої громади, я вирішив, що я маю бути там, де мої навички ведення бойових дій будуть доцільнішими. Отже, 25 квітня був приєднався до своєї бригади з якою раніше воював.

Яка зараз ситуація на вашій дільниці?

Ситуація тяжка, ми наразі тримаємо одне з найважливіших направлень на півдні України. Але запевняємо усіх, наші бійці повністю контролюють бойову ситуацію за напрямками ведення бойових дій.

Як ви встигаєте не пропускати пленарне засідання та боронити нас від ворога?

З початку війни, на жаль, я був присутнім тільки на одному засіданні міської ради. Так вийшло, що у день сесійного засідання я перебував у місті за службовою необхідністю.Тому поєднав приємне з корисним.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Чи змінилась за час війни комунікація з депутатами?

Ні. С перших днів повномасштабної війни більша кількість депутатів одразу стали на захист громади. Багато депутатів допомагають нашому підрозділу, хлопцям з нашого міста та волонтерам. Кожен повинен займатися своєю справою, тому наш депутатський корпус розв’язує глобальні питання, які потрібні громаді.

Які задачі ставить перед собою Южноукраїнська міська рада?

По-перше, зробити все можливе, та неможливе для скорішої перемоги. По-друге, підтримувати життєдіяльність громади під час воєнного стану. На соціальній основі захищати мешканців міста та допомагати українцям, які через війну вимушені шукати прихисток в нашої громади.

Денисе, скільки депутатів міської ради служать у лавах ЗСУ?

Нині в Збройних силах нас троє з депутатів нашого міста. Це я, Стоянов Олександр та Заренок Андрій.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Ваше ставлення щодо перейменування міста та вулиць, чи потрібно взагалі цим займатися під час війни?

Війна в Україні триває вже 8 років, на мою думку, за ці роки вже декілька раз можна було розв’язувати дане питання. Так, згоден у перейменуванні вулиць та міста, але не зараз… Краще спрямувати усі зусилля на потреби ЗСУ та жителів громади, і робити на даний час, все для спільної перемоги.

До якої назви більш прихильні Гард чи Південноукраїнськ?

Вважаю, що вирішувати, нову назву місту повинні жителі Южноукраїнська, а ми можемо тільки прислуховуватись до них, через загальне опитування. Наразі мені відомо, що більшість за назву “Південноукраїнськ”.

Чим допомагає міська влада військовим, зокрема захисникам з нашого міста?

С перших днів війни міська рада допомагає, автомобільною технікою, військовою амуніцією, гуманітарною допомогою та матеріальною підтримкою. Нещодавно міська рада передала безпілотник ЗСУ, а саме в ту частину, де зараз проходить службу член виконавчого комітету підполковник Вадим Нечай. Також постійно допомагають харчовими наборами та медикаментами.

Крім міської влади, нам дуже допомагають волонтери міста, та настоятель Храму Всіх Святих Українського Народу УГКЦ Ігор Ворона, та добродії з Юженергобуду.

Як ви вважаєте, які повинні бути білборди з матюками або які надихають та підтримують українську незламність?

Обов’язково, які надихають. Ми культурна нація, ми прагнемо бути у ЄС, до того ж у нас дуже чарівна мова, якою можна висловлюватися не використовуючи непристойні вислови. Тому, краще щось патріотичне на підтримку ЗСУ та населення.

Що робити населенню аби не втрачати надію та віру у перемогу?

Треба читати або дивитися новини тільки з перевірених джерел. Ворог дезінформує багато наших новин, тому завжди перевіряйте інформацію.

Южноукраїнці вірте в наших воїнів та всебічно їм допомагайте. Ми обов’язково виграємо цю війну! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини