Головна Місто «Скандинавська хода» або активний спосіб життя, як запорука здоров’я

«Скандинавська хода» або активний спосіб життя, як запорука здоров’я

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В Южноукраїнську в «Університеті третього віку» стартувало перше заняття нового навчального року факультету «Скандинавської ходи» під керівництвом Лєдньової Віри Іванівни.

Цей вид фізичної активності знижує ризик виникнення інфаркту та респіраторних захворювань. Останнє особливо актуально і осінньо-зимовий період.

«Скандинавська хода» – не чинить надмірних навантажень на опорно-руховий апарат та є чудовим варіантом кардіотренувань.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Заняття проходять кожної п’ятниці від  КЗ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Постійні заняття спортом, мають вагомий вплив на стан здоров’я. Це один з ключових чинників у підтримці здоров’я, а регулярність фізичних навантажень – це основний профілактичний захід у запобіганні виникненню неінфекційних захворювань.

Помірні заняття спортом допомагають:

  • контролювати вагу
  • знизити артеріальний тиск, зменшити ризик серцево-судинних захворювань та діабету
  • зміцнює опорно-руховий апарат, розвиває координацію руху, рівновагу
  • знижує ризик виникнення злоякісних новоутворень
  • сприяє покращенню психо-емоційного стану, знижує ризик виникнення депресії та зниження розумових здібностей, віддаляє наступ деменції
  • допомагає навчитися чітко планувати свій день і може стати чудовим приводом для додаткового часу, проведеного з сім’єю і друзями. 

Особливості фізичного навантаження різняться від віку, рівня підготовки, а також загального стану здоров’я. Варто поступово збільшувати навантаження.   

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує дотримуватися певного рівня фізичної активності для різних вікових груп. У дітей необхідно формувати навики заняття фізичною культурою змалечку.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Не обов’язково обирати фінансово затратні активності – послуги персонального тренера чи басейн. Оптимальним варіантом є тривалі прогулянки на свіжому повітрі, активне дозвілля та виконання фізичних вправ у домашніх умовах. 

Для того, щоби фізичні вправи приносили задоволення, зміцнювали ваше здоров’я, рекомендуємо обрати такий вид активності, який до вподоби саме вам: їзда на велосипеді, прогулянка на свіжому повітрі, йога, танці тощо.

Головне – це системні фізичні навантаження.

Читайте також: Вчитись ніколи не пізно! «Університет третього віку» запрошує…

Ще новини