Головна Освіта Школи Миколаївщини отримають субвенції на реалізацію програми НУШ

Школи Миколаївщини отримають субвенції на реалізацію програми НУШ

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Миколаївська область отримає державні субвенції на Нову українську школу.
Також громади Миколаївщини продовжують реалізацію спільного проєкту Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки «Ноутбук кожному вчителю».

До кінця року всіх вчителів області мають забезпечити ноутбуками.

Директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Алла Веліховская, розповіла: «Тривають тендерні закупівлі на придбання 1761 комп’ютера, які повинні бути в закладах для вчителів 5-9 класів. Також підписано наказ про розподіл НУШ – субвенції, розрахованої за певною формулою. На кожну абсолютно громаду буде спрямовано понад 43 мільйонів, саме для того, щоб кожна громада окремо могла закупити меблі для перших класів, на дидактичне обладнання та комп’ютери для вчителів перших класів»

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021 № 476 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісного, сучасного і доступного загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році”:

  • на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи на Миколаївщині розраховане 30 млн 61 тис. 900 грн;
  • закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, пристосувань для навчальних кабінетів, засобів навчання, зошитів з друкованою основою, для установ загальної середньої освіти, які є учасниками всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту за темою «Розробка та впровадження навчально-методичного забезпечення для установ загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової загальної середньої освіти» – 1 млн 85 тис. 300 грн;
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення супервізії – 10 млн 695 тис. 400 грн.

За словами Алли Веліховской, Миколаївську область вибрали для проведення стратегічної сесії форуму, який відбувся в серпні. На форумі заступник міністра освіти з питань цифровізації Артур Сілецький представив портал «Всеосвіта», на якому зібрані відеоматеріали з усіх шкільних предметів. Наприклад, якщо дитина з якоїсь причини не встиг побувати на уроці, можна зайти на цей канал і переглянути всі необхідні матеріали.

Джерело: Свідок

Читайте також: Як навчатимуться школярі та студенти з 1 вересня 2021

Ще новини