Головна Місто Що таке «Соробан» і чому він потрібен вашій дитині?

Що таке «Соробан» і чому він потрібен вашій дитині?

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Соробан – це унікальна методика усного рахунку для розвитку інтелектуальних і розумових здібностей дитини. За основу взята японська система рахунку на рахівницях абак, яку вже використовують у 56 країнах.

Розвиток образного мислення, зорової пам’яті, концентрації уваги, розвиток розумових здібностей – дає проходження уроків в школі «Соробан». Для того, щоб мозок працював найбільш ефективно треба його тренувати, що й робить ментальна арифметика. Навчання дітей на рахівницях дає приголомшливі результати і у цьому їм допомагають рахункові кісточки «соробан». Якщо тренувати пальці на руках, тоді активними стають нейронні центри в обох півкулях мозку та згодом запускається процес розвитку функціональних нейронних зв’язків. Рухові імпульси рук пов’язані з головним мозком і розвиток дрібної моторики позитивно впливає на формування мови, логіки, пам’яті, уваги і в цілому інтелекту, що в свою чергу покращує концентрацію уваги, спостережливість, пам’ять, слух, швидкість реакції.

 «Ми вчимо їх не тільки рахувати, а й думати, ми вчимо мислити. Досягнення учня порівнюють не з успіхами сусіда за партою, а з попередніми успіхами його самого. Для того, щоб бути успішним, потрібно докласти максимум зусиль», – коментує тренер школи «Соробан» Альона.

Підхід до навчання дитини в «Соробані» разюче відрізняється від загальноприйнятої форми освіти. Вже рік у цій школі працює система штучного інтелекту, яка вираховує рівень кожної дитини і задає їй саме ті завдання, які дитина може осилити. Тобто, займаючись у групі, учні не отримують однакових домашніх завдань, вони виконують задачі відповідно до свого рівня. Якщо ускладнювати завдання, тоді у дитини виникає інтерес до всього нового, допитливість, що у майбутньому допоможе малюкові впоратися з труднощами. Школа «Соробан» допомагає батькам в інтелектуальному вихованні дітей та враховує індивідуальні особливості, фізичну здатність дитини різного віку.

Дуже важливим в методиці школи є саме закріплення матеріалу, самостійна робота кожного учня над своїм домашнім завданням. Дитина керується не завченими алгоритмами, а щоразу шукає новий шлях.


«Наше завдання – не навчити дитину рахувати на рахівниці, а дати їй такі знання, які вона забере з собою. Мається на увазі рахунок в уяві. Для того, щоб цього досягнути, дітям необхідний час для роздумів над темою уроку. Тому ми чекаємо само на тебе!» – зазначила тренер Альона.

Щоб записатися в «Соробан» в Южноукраїнську, необхідно:

1. Увійти на сайт «Soroban» та у розділ сайту «Запис»;
2. Вказати відповідне місто;
3. Визначитися зі зручним розкладом школи.

Заняття у школі ментальної арифметики «Соробан» проходять окремо в групах:
– малюків 5-6 років (старших дошкільників);
– дітей 6-12 років (школярів).

В «Соробані» також є курс домашніх завдань з онлайн – тренажером. Усе автоматизовано, це означає, що тренер бачить в режимі онлайн всі відповіді, які дає дитина та може коригувати складність, якщо потрібно. Відвідування школи та тренування вдома в комп’ютерній ігровій програмі, сприяє розкриттю інтелектуального потенціалу, розвитку творчих здібностей, виховує кожну дитину самостійною та цілеспрямованою.

Детальна інформація «Соробан» в Южноукраїнську
Номер телефона: 098-28-75-015 тренер Альона
Еmail: applestory731@gmail.com   
Та офіційний сайт: https://soroban.ua/

Ще новини