Головна Безпека Що означає договір про “авіаційний безвіз” між Україною та ЄС?

Що означає договір про “авіаційний безвіз” між Україною та ЄС?

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

12 жовтня, Європейський Союз та Україна, у Києві, під час саміту, підписали угоду “Про єдиний авіаційний простір”.

Документи підписали прем’єр-міністр Денис Шмигаль та верховний представник ЄС з питань закордонних справ Жозеп Боррель. Церемонія підписання відбулася в присутності Президента України В.Зеленського, президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн та глави Європейської ради Шарля Мішеля.

Документ має бути ратифікований кожною державою-членом, ЄС та Україною Президент Єврокомісії на пресконференції зазначила, що угода буде ратифікована “негайно”. Та ще до підписання європейські лоукости оголосили про намір експансії в Україну. 

Нова угода передбачає, що обмеження на кількість перевізників та авіарейсів знімуть.

“Приміром, є дозвіл на 14 рейсів на тиждень до Амстердама для одного перевізника з кожної сторони. Нова угода подібні обмеження знімає. Тобто, це означає, що до Києва можуть летіти будь-які європейські перевізники”, – пояснює юрист з авіаційного права Андрій Гук.

Також Андрій Гук вважає, що угодою скористаються компанії, що пропонують низькі ціни й мінімальний сервіс:

“Чим більша конкуренція, тим нижчою буде ціна на квитки та тим більше пасажирів пересідатимуть із потягів у літаки”.

Угода стосується не лише пасажирських перевезень, а й вантажних і поштових.

За договором про “відкрите небо”, європейські компанії зможуть літати в будь-які аеропорти України, а українські авіаперевізники – у будь-які аеропорти країн ЄС. Таким чином документ знімає ринкові обмеження України та прив’язує її до внутрішнього авіаційного ринку Євросоюзу завдяки впровадженню авіаційних стандартів Європейського союзу. Йдеться, про безпеку польотів, організацію повітряного руху та захисту довкілля.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Очікується, що підписання угоди забезпечить поглиблення співпраці у сфері авіаційного транспорту та розвиток чинної системи угод про повітряне сполучення з метою поглиблення економічних, культурних і транспортних зв’язків між Україною та державами – членами ЄС.

Володимир Зеленський: «Через вісім років нарешті підписано Угоду про спільний авіаційний простір. Я вітаю Україну, вітаю президентів і всіх членів Європейського Союзу. Це – високі стандарти безпеки польотів, нові можливості для громадян і бізнесу, більша кількість рейсів та ширша географія подорожей».

Хто «за», і хто «проти» договору про “відкрите небо”?

Передусім, ідеться про переваги для пасажирів – для них ця угода означає більший вибір для подорожей. Не менш вигідною є угода для аеропортів України, які прийматимуть більше літаків і отримають більший пасажиропотік. Тому регіональні аеропорти отримають шанси на залучення інвестицій.

Водночас українські авіакомпанії вважають, що угода зашкодить вітчизняним перевізникам.

Одна з причин у тому, що угода про “Про єдиний авіаційний простір” передбачає можливість для європейських авіакомпаній здійснювати внутрішні рейси. У той час, як українські перевізники такого права в Європі не отримають.

До сьогодні українські авіакомпанії могли конкурувати із європейськими, бо останнім не дозволялися нічні стоянки в українських аеропортах, але це обмеження буде знято підписаною угодою.

Цілком ймовірно, що українські компанії змушені будуть переорієнтовуватися на маршрути в бік Азії.

Джерело: Суспільне

Ще новини