Головна Місто Що подивитися на вихідних?

Що подивитися на вихідних?

Автор ЮжБудНьюз

В Україні ввели «карантин вихідного дня» в Южноукраїнську закриті всі заклади до понеділка.
Але, не засмучуємося – це найкращий час провести час з близькими людьми. Відпочиваємо і розслабляємося, під гарні фільми.

Южбудньюз підібрав для Вас фільми на вихідний weekend

1.У метрі один від одного (2019 р.)


Жанр: Мелодрама
Сюжет: Молоді пацієнти з діагнозом фіброзу Уїлл і Стелла не можуть наближатися один до одного ближче, ніж на півтора метра, щоб уникнути зараження. Закохавшись, вони намагаються подолати невидиму стіну.
Зворушлива романтична драма про перше кохання під дахом однієї лікарні «В метрі один від одного» стала режисерським дебютом актора Джастіна Бальдоні.
Головні ролі виконали Хейлі Лу Річардсон ( «Майже сімнадцять», «Спліт») і Коул Спраус ( «Друзі», «Рівердейл») Уїлл і Стелла молоді.

1.Маленькі жінки (2019 р.)

Жанр: Драма, Мелодрама
Сюжет: Історія дорослішання і взаємин чотирьох несхожих один на одного сестер Марч, що живуть в США в другій половині XX століття. Екранізація класичного роману Луїзи Мей Олкотт.

Сестри Марч разом зі своєю матір’ю живуть в невеликому приміському особняку. Поки батько дівчаток бореться в Громадянській війні, фінансове становище сім’ї досить плачевно. Незважаючи на бідність, в сімействі Марч панує мир і гармонія: дівчатка виховані в атмосфері любові і чесноти, тому цінують людські відносини набагато більше будь-яких матеріальних благ. Дорослішання змушує сестер по-іншому подивитися на звичний для них світ. Чи зможуть вони знайти своє місце в житті? Чи вдасться їм здійснити їх амбітні мрії?

3.Куди ти пропала, Бернадетт?

Жанр: Драма, Комедія
Сюжет: Бернадетт Фокс – чарівна жінка та талановитий архітектор, яка живе в прекрасному будинку з люблячою сім’єю. З боку життя Бернадетт Фокс (Кейт Бланшетт) виглядає практично ідеальною: визнаний і шанований архітектор, вона заміжня за процвітаючим програмістом Елжі (Біллі Крудап), та разом вони виховують чудову доньку Бі (Емма Нельсон). Здається, що Бернадетт домоглася в житті всього, що тільки можна побажати, однак сама вона не вважає себе дуже щасливою. Коли сім’я з ініціативи натхненної Бі починає планувати велике спільне подорож, Бернадетт раптово кидає все і їде в невідомому напрямку. Тепер чоловікові та дочки доведеться розгадати загадку її таємничого зникнення.

4.Від родини не втечеш (2018 року)

Жанр: Комедія,
Сюжет: Валентин – успішний архітектор-дизайнер, який всім говорить, що він сирота, тому що соромиться свого походження. Його батьки – звичайні продавці металобрухту з півночі Франції. Але потрапивши під машину, Валентин одужує під чуйною опікою своєї люблячої сім’ї.

5.Велика афера (2013 року)

Жанр: Комедія
Сюжет: Тікл-Хед – невелике канадське містечко, в який колись стікався народ, який бажає жити вільно і по-людськи. Однак з часом жити в ньому стало дуже складно, і більшість його жителів були змушені виїхати на заробітки в місто. Всього 120 чоловік залишилися жити в улюбленому місті, але вони не мають наміру просто так миритися з таким станом справ. Одного разу одному з місцевих жителів приходить в голову чудова ідея – побудувати хімічний завод, за допомогою якого вони могли б припинити руйнування рідного серцю містечко. Однак для цього їм необхідно знайти лікаря, який погодився б жити в Тікл-Хеді, інакше уряд не виділить їм кошти на будівництво.

Ще новини