Головна МістоЗаходи Шановні южноукраїнці звітуємо перед Вами за 2020-2021 рік

Шановні южноукраїнці звітуємо перед Вами за 2020-2021 рік

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Звіт депутатів фракції «ПРОПОЗИЦІЯ» за 2020-2021 рік

До складу депутатського корпусу Южноукраїнської міської ради входить 5 депутатів від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ».

Всі 5 депутатів постійно беруть участь у пленарних засіданнях міської ради та працюють в постійних депутатських комісіях.

Кривіцька Жанна Олександрівна – депутатка Южноукраїнської міської ради VIII скликання, член фракції «ПП «ПРОПОЗИЦІЯ», є членом постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

У рамках депутатської роботи проведено зустрічі з 16 мешканцями міста та розглянуто більше 32 звернень, 81% з яких вирішено позитивно.

Кошти, виділенні для депутатських повноважень використала на допомогу хворим, інвентар та обладнання Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1 та №3.

Рибакова Людмила Анатоліївна – депутатка Южноукраїнської міської ради VIII скликання, член фракції «ПП «ПРОПОЗИЦІЯ», є членом постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою, взяла участь практично у всіх засіданнях.

У рамках депутатської роботи проведено зустрічі з 16 мешканцями міста та розглянуто понад 23 звернень.

Кошти, виділенні для депутатських повноважень використала на допомогу: хворим КЗ «Центр розвитку дитини «Гармонія», на обладнання та інвентар Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1, №2 №3; на допомогу КНП «ЮМБЛ» Южноукраїнської міської ради.

Кравченко Денис Володимирович –  депутат Южноукраїнської міської ради VIII скликання, член фракції «ПП «ПРОПОЗИЦІЯ», голова постійної депутатської комісії міської ради з питань житлової політики, комунального господарства, власності, комунального майна та приватизації, транспорту, природокористування, охорони довкілля та енергоощадження, брав участь в усіх засіданнях комісії.

Приймав активну участь у засіданнях постійної комісії. Як депутат ініціював рішення щодо приведення «Програми по забезпеченню житлом учасників АТО» у відповідність до чинного законодавства.

Ініціював проєкт капітального ремонту ізолятора в ДНЗ №3. Який був реалізовано у цьому році.

Проведено понад 15 зустрічей з мешканцями Южноукраїнська. Отримав 40 звернень від громадян, 32 питання з них розв’язали позитивно.

Кошти, виділенні для депутатських повноважень використав на допомогу хворим, для підтримки ОСББ, для встановлення пандусу мешканцям з особливими потребами. Допоміг 8-А та 7-А класу Южноукраїнської школи №4 у надані будівельних матеріалів для заміни старих вікон та ремонту кабінету.

Мірошник Дмитро Миколайович – депутат Южноукраїнської міської ради VIII скликання. Відвідав 95% пленарних засідань Южноукраїнської міської ради. Є членом постійної депутатської комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, брав участь у всіх засіданнях.

Брав участь у роботі 7 тимчасових комісіях. Провів 17 особистих депутатських прийомів.

Звернулося 23 громадяна та було розглянуто 15 звернень, 81% з яких вирішено позитивно.

Кошти, виділенні для депутатських повноважень використав на допомогу лікарні, футбольній дитячій команді на придбання спортивного одягу та інвентарю, придбання дитячої гойдалки для центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Ананченкова Антоніна Вікторівна – депутатка Южноукраїнської міської ради VIII скликання, член фракції «ПП «ПРОПОЗИЦІЯ», є членом постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьбі зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту, прийняла участь у всіх засіданнях.

У рамках депутатської роботи проведено 18 особистих зустрічей з мешканцями. Отримала 40 звернень громадян та розглянуто понад 35 питань.

Кошти, виділенні для депутатських повноважень використала на допомогу хворим, ЗОШ №4, придбання матеріалів медичного призначення для Костянтинівської амбулаторії.

Депутати фракції активно працювали у постійних комісіях міської ради та під час сесійних засідань, постійно спілкувалися з мешканцями міста. Передвиборча програма нашої команди була цілеспрямована на допомогу мешканцям ОТГ, та пріоритет команди є залучення інвесторів до міста. На наше переконання, це значно збільшить потенціал міста в майбутньому.

Основну увагу приділяємо покращенню благоустрою прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги на лікування, призначення соціальних допомог, розвиток закладів освіти.

За колективними зверненнями мешканців Южноукраїнської ТГ та усними зверненнями на особистих прийомах  і зустрічах проведено наступну роботу:

 1. Допомога центру соціально-психологічної реабілітації дітей та відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.
 2. Спільно з підприємством “Юженергобуд” для дітей по вул. Набережна енергетиків, 39, та смт Костянтинівки було придбано нові гойдалки.
 3. Ініціювали проведення якісного ямкового ремонту в мікрорайоні № З. Роботи успішно виконано.
 4. Допомогли організувати ремонтні ремонти та придбати додаткове обладнання для дитячих навчальних закладів Южноукраїнської ТГ.
 5. За підтримки ПрАТ “Юженергобуд” допомагали будинкам ОСББ із будівельними матеріалами.
 6. Підтримка мешканців міста Южноукраїнська, смт Костянтинівка, населеного пункту Панкратове та села Іванівка, які перебувають на обліку Южноукраїнського територіального центру соціальної допомоги у вигляді адресного доставлення продуктових наборів під час карантину, починаючи з березня місяця 2020 року, а також напередодні новорічних свят.
 7. На постіній основі допомога храму Всіх Святих Українського Народу.
 8. Придбання матеріалів та нових обладнань для здійснення ремонту в медичному кабінеті та ізоляторі у ДНЗ №3.
 9. Встановлення лавочок на прибудинковій території буд. 39 вул. Набережна енергетиків, буд. 33 вул. Дружби народів.
 10. Придбання для КНП «ЮМБЛ» хірургічного відділення нових сучасних ліжок.
 11. Підтримка дітей з малозабезпечених сімей.
 12. Організовано роботи щодо благоустрою могил для загиблих воїнів АТО.
 13. Допомогли облаштувати пандус для ветерана військової служби.
 14. Проведено роботи щодо забезпечення благоустрою смт Костянтинівка (прибирання та вивезення сміття та ін.)

Тож ми вкотре довели, що обіцянки – виконуються!

Ще новини