Головна Освіта Саморозвиток: 3 ресурси безоплатних ІТ-курсів 

Саморозвиток: 3 ресурси безоплатних ІТ-курсів 

Автор Виталия

Листопад. Карантин. Самоізоляція та осіння меланхолія. Людина потребує руху та розвитку, а найкращий спосіб розвиватися – це навчання. Але, на жаль, у зв’язку з карантином закрили велику кількість навчальних закладів, курсів і т.д., тому ми хочемо порадити Вам займатися навчанням дома онлайн.

Не секрет, що сьогодні айті-ринок розвивається дуже швидко. Все частіше великі компанії перебувають у пошуку відповідних фахівців. Тож якщо ви розмірковуєте чи пов’язувати своє майбутнє з цією діяльністю то вам стане у пригоді добірка безкоштовних ІТ-курсів.

І Вебпрограмування з Python та JavaScript

Курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» – це продовження легендарного курсу від Гарвардського університету, який вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі, тепер доступний в перекладі українською. Разом з викладачами курсу ви перейдете на новий щабель та навчитесь працювати над створенням програм та застосунків для веб.

Цей курс розрахований як на повних новачків, так і на тих, хто вже має деякий досвід у цій сфері.

Програма курсу містить HTML, CSS, Git, Python, Django, SQL, моделі та міграція, JavaScript, Користувацький інтерфейс, Тестування, CI/CD, Масштабування та безпека і це все ви опануєте лише за 9 тижнів!

Більше інформації ви зможете знайти на офіційному сайті:

Тицяйте СЮДИ!

CS50’s Web Programming with Python and JavaScript під ліцензією Creative Commons доступний англійською мовою на сайті edX.

Авторство курсу належить професору Девіду Малану, викладачу Брайану Ю. та Гарвардському університету. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2020 року.

Разом з викладачами курсу ви перейдете на новий щабель та навчитесь працювати над створенням програм та застосунків для веб.

ІІ Основи веб-розробки від  BrainBasket Foundation та EdEra

У цьому курсі ви ознайомитеся з теоретичними та практичними аспектами фронтенд-розробками та навчитесь створювати власні вебсайти.

Курс розробили BrainBasket Foundation разом зі студією онлайн-освіти EdEra. Розробка та публікація курсу стали можливими завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

До складу курсу входять навчальні відео: в них теоретичний та практичний матеріал, а також візуалізації, багато прикладів для кращого розуміння та засвоєння інформації, а також проміжні завдання з однією та декількома правильними відповідями, полями для введення символів та навіть прописування коду після кожного відео! 

ІІІ Курси Ш++

Школа++  – це самоорганізований соціальний проєкт. Всі викладачі в школі волонтери. 

На платформі пропонуються курси програмуванню для дорослих та дітей від 8 років. Для підлітків крім програмування є курси дизайну, 3D, hardware й інші напрямки.

Основні принципи школи: самонавчання без лекцій, онлайн, індивідуальний графік та інтенсивний темп.

Про інші онлайн-курси читайте тут: Мінцифри розпочали Місяць цифрової грамотності

Ще новини