Головна Місто Що символізує розпис на стіні магазину «Крок»?

Що символізує розпис на стіні магазину «Крок»?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Напевно, коли йдеш по місту, а саме по вулиці Незалежності, спостерігаєш дуже красиву українську вишиванку на стіні магазину «КРОК».

Чи задавалися Ви питанням, що може означати подібна символіка на стіні? Редакція ЮжБудNEWS зацікавилася подібним питанням та вирішила дізнатися у власника магазину Олександра, як йому прийшла така захоплююча ідея.

«Я хотів зробити щось гарне для магазину, багато шукав в інтернеті, дивився і підбирав ескізи. Це робота більше геометрична – в основному креслення, малюнком складно назвати. Знаючи, де повинна бути лінія, я дуже легко і швидко заклеїв всю стіну скотчем, після почав фарбувати. Робота зайняла близько 2-х тижнів, я сподівався, що все вийде набагато швидше. Ця вишиванка символізує «український оберіг», – розповідає власник магазину.

На сьогоднішній день українська вишиванка знову стає тим, чим була сотні років тому: оберегом від нещасливої долі. Геометричні символи, вплетені в візерунок – такий вид вишивки вважався захисним. Залежно від зображених символів візерунок захищав від стріли, ворогів, хвороб і багатьох інших бід.

Візерунок на стіні магазину «Крок» має сильний в плані енергії захист. Так ось, орнамент на стіні символізує – Материнський символ (8-кінцева зірка, яку обрамляє стилізована гірлянда з квітів) – підкреслює велич жінки, оберігає її жіночу силу, допомагає у всьому, що пов’язано з продовженням роду. Відомо, що в магазині працюють дівчата вже близько 12 років, таким чином, цей символ буде оберігати їх.

«Я відкрив магазин, щоб покупці з усього міста могли придбати якісні і гарні прикраси, дитячі іграшки, різноманітні речі, розвиваючі ігри, які будуть радувати їх все життя», – додав Олександр.

Це своєрідна мотивація для інших підприємств зробити красу навколо себе і для жителів міста.

Ще новини