Головна МістоЗаходи Робити добро – просто! ПрАТ«Южененергобуд» організував адресну доставку продуктів пенсіонерам

Робити добро – просто! ПрАТ«Южененергобуд» організував адресну доставку продуктів пенсіонерам

Автор ЮжБудНьюз

Карантин та економічна криза, що прийшла за ним залишила багатьох людей без роботи. Багато людей через ризик для свого здоров’я та через похилий вік не можуть здійснювати походи в магазин за продуктами. Крім того, таким громадянам зараз доводиться нелегко, адже держава не може забезпечити їх необхідною матеріальною допомогою в повній мірі.

У зв’язку з цим, з початку карантину глава ПрАТ «Юженергобуд» Литвиненко Дмитро Анатолійович і члени трудового колективу організували благодійну акцію з надання допомоги незахищеним представникам населення в місті – одиноким пенсіонерам, інвалідам, яких в місті достатньо багато.

Волонтери щочетверга розносять продуктові набори нужденним громадянам. Їм допомагають працівники соціальних служб, які заздалегідь складають списки таких людей. Жителі нашого міста виразили величезну вдячність працівникам компанії за таку важливу в їхньому житті підтримку!

Своєю акцією компанія «Юженергобуд» хоче підтримати тих, хто її потребує, і показати іншим, що робити добру справу – просто, необхідно лише щире бажання. Закликаємо всіх, хто може надати посильну допомогу  – дійте. Краща подяка – це посмішки людей.

Ще новини