Головна Місто Роботи і діти

Роботи і діти

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Сайт Україна будівельна повідомляє про відкриття в Рівненській області унікальної лабораторії робототехніки.

Обласна державна адміністрація повідомила про запуск амбітного проекту для майбутніх будівельників. На базі Здолбунівського ВПУ ж / д транспорту, розрахованого на п’ять сотень студентів, була відкрита лабораторія механіки і робототехніки.

Тепер майбутнім будівельникам буде набагато легше освоювати професію за допомогою найсучасніших It-технологій.

Робототехника для строителей. Робототехніка для будівельників
Фото: Україна будівельна

У лабораторії зібрані найсучасніші інструменти та обладнання – тривимірні принтери, лазерні верстати з ЧПУ, мультимедійні технології, паяльна станція, окуляри віртуальної реальності, а також роботизовані конструктори.

В облдержадміністрації зазначають, що на створення лабораторії було виділено близько двох мільйонів з бюджету. На сьогоднішній день в Україні діє 145 подібних навчально-практичних центрів. В тому числі, в Южноукраїнську також є 2 студії робототехніки – SOVENYATA та Hello World.

Робототехника для строителей. Робототехніка для будівельників
Фото: Україна будівельна

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ПрАТ “Юженергострой” допоміг матеріалами для підготовки SOVENYATA до турніру FIRST LEGO League

Під час роботи над проектами на базі лабораторії студенти зможуть проектувати і візуалізувати власні проекти, уточнювати і допрацьовувати свої задумки.

Ще новини