Головна Місто Робот який імітує рухи обличчя людини

Робот який імітує рухи обличчя людини

Автор ЮжБудНьюз

Дослідницька компанія Disney Research створила нового людиноподібного робота, який може імітувати рухи людського обличчя. Зокрема, він здатен кліпати та рухати головою так, як це робить людина під час дихання.

Враховуючи важливість погляду в соціальних взаємодіях, а також його здатність передавати стан та формувати сприйняття, очевидно, що погляд може бути важливим інструментом для інтерактивного персонажа.

Андроїда створила група інженерів Disney Research, Walt Disney Imagineering та дослідників робототехніки Університету Іллінойсу та Каліфорнійського технологічного інституту.

Робот має датчик в області грудей, який прикрито сорочкою. Якщо підійти до робота, його андроїд повернеться до співрозмовника, щоб встановити зоровий контакт, може фокусувати погляд на обличчі людини та створювати “реалістичний зоровий контакт”. Також рухається корпус вверх та вниз імітуючи дихання.

Disney планує незабаром використовувати цю технологію для аніматронних персонажів в своїх тематичних парках. Відомо, що дослідницький підрозділ компанії вже досить тривалий час працює над створенням більш реалістичних роботів. 

Ще новини