Головна МістоЗаходи Результати 17 сесії VIII скликання, що відомо?

Результати 17 сесії VIII скликання, що відомо?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

26 серпня відбулась 17 позапланова сесія Южноукраїнської міської ради депутатів VIII скликання. У пленарному засіданні взяли участь 22 депутата з 34. Порядок денний налічував 55 питань.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Результати поіменного голосування депутатів 17 сесії

Відкривала сесію депутатка Андреєва Ольга з доповіддю 30 хвилин. Розповідь була про досягнення Тростянецької територіальної громади. За словами Ольги Андрєєвої, міському голові Тростянця за 17 років перебування на посаді вдалось суттєво покращити умови життя територіальної громади, та покращити міський бюджет. Також приносять гарний дохід приватні підприємства, є робочі місця. Та натякала на те, що їхніми методами та підходами до використання міського бюджету можна було б скористатися.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

На що інші депутати зауважили, що в нашому місті також відбуваються зміни. Але на жаль, не можливо за рік зробити те, що інші зробили за 17 років.

Розглянуті були питання “Про виконання бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року” та “Про виділення коштів з Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень”. Крім цього, щодо питання внесення змін до бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади на 2021 рік депутат Микола Пелюх озвучив свій список, який вважає не раціональним виділяти кошти з бюджету на придбання:

  • двох шкільних автобусів;
  • квадрокоптера;
  • 4500 квадратних метрів лінолеуму для шкіл міста;
  • крейди для закладів освіти;
  • шлагбауму для третьої школи.

Але жоден з депутатів не підтримав пропозицію Миколи Пелюха.

Депутата Дениса Кравченка обрано головою комісії з питань житлової політики, комунального господарства, власності, комунального майна та приватизації, транспорту, природокористування, охорони довкілля та енергоощадження.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Депутат Людмила Дзюбенко увійшла до комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Фото: ЮжкаNews.Сity

Також було розв’язання питання щодо затвердження регламенту Южноукраїнської міської ради VIII скликання в новій редакції.

Згідно з цим документом, під час сесії у залі мають право виступу лише міський голова, депутати, доповідачі та ті, кому надають слово. Викрикування з місця, ведення дискусій, образливі висловлювання є порушенням регламенту. Зокрема для порушників регламенту будуть викликані представники правоохоронних органів. Особи, які бажають виступу на сесії мають попереджати про це заздалегідь.

Депутати не встигли розглянути й половини питань, тому продовження 17 сесії  відбудеться у вересні.

Ще новини