Головна Місто В аварійному будинку нарешті відновилися ремонтні роботи щодо заміни труб – фото

В аварійному будинку нарешті відновилися ремонтні роботи щодо заміни труб – фото

Автор ЮжБудНьюз

У будинку №1 по проспекту Незалежності в Южноукраїнську нарешті відновилися ремонтні роботи щодо заміни труб.

Цей будинок – один з найстаріших у місті і перебуває в аварійному стані. Більшість його жителів – пенсіонери і люди з обмеженими можливостями.

Представники ОСББ зверталися до міської влади з проханням про допомогу: усунути отвори в стінах, очистити підвальне приміщення, яке дуже затоплюється. Зокрема, підвал постійно затоплює під час дощу. Через це будинок просідає. Також просили допомоги з ремонтом даху: у будинку немає горища, тому квартири на 9-их поверхах також підтоплює.

«Пам’ятаю: затопило, підвал парує. Я злякалася, звоню в ТВКГ. Вони спокійно реагують. Потім з’ясовується, що тут якась є система, що вся вода дренується, зливається в наш підвал. У нас підвал сухим не буває», – розповідає мешканка будинку Наталя Коломис.

Згодом була проведена експертиза. Жителям будинку сказали, що простіше зруйнувати його й побудувати новий, ніж відновлювати цей.

За словами мешканців будинку, згодом ОСББ подало заявку, що необхідно провести капітальний ремонт у підвалі. Тендер виграла компанія з Мелітополя – ТОВ «Магнум». Договір було укладено 28 квітня. До договору був прикладений графік робіт: демонтаж мав відбутися у травні, роботи щодо опалення та гарячого водопостачання мали бути зроблені у липні. 

Майстри приїхали, розпочалися ремонтні роботи. Однак згодом вони зупинилися, оскільки працівникам місяць не виплачували зарплату.

2 вересня майстри знову приїхали і роботу було відновлено. Також приїжджав представник компанії з Мелітополя і сказав, що роботи обіцяють виконати до 1 жовтня: замінять труби і буде подача гарячої води. Також складуть графік по днях, щоб жителі будинку могли спостерігати за роботами.

Жителі будинку сподіваються, що ці обіцянки будуть виконані. Бо вони вже три місяці без гарячої води.

«Гарячу воду нам відключили 10 червня. Роботи ведуться дуже повільно. Води досі нема», – розповідає інша жителька будинку.

Нагадаємо, «Юженергобуд» допомагає жителям цього будинку, надавши матеріали для ремонту вимощення й ганків та проводячи наразі низку ремонтних робіт.

Ще новини