Головна МістоЗаходи Ремонт під’їздів: допомога мешканцям від ПрАТ “Юженергобуд”

Ремонт під’їздів: допомога мешканцям від ПрАТ “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Враховуючи поважний вік багатоповерхового житлового фонду міста, питання капітального ремонту під’їздів для багатьох ОСББ став дуже актуальним від технічних до естетичних аспектів. Але кошторису дуже мало, щоб зробити належний ремонт фасадів. Навіть коли правління ОСББ планують підвищити плату за квартиру, не всі співвласники можуть собі це дозволити.

Голова правління ОСББ Кривенко Микола по вул. Енергобудівників, 17 та вул. Дружби Народів, 50 звернулася до трудового колективу «Юженергобуд» з проханням надати необхідні для ремонту фасадів будівельні матеріали.

Відреагувавши на звернення, «Юженергобуд» вчора за допомогою депутата Дмитра Мирошника доставили до ОСББ усі необхідні будівельні матеріали.

“Ми читали та бачили, як “Юженергобуд” надає благодійну допомогу. Ми вирішили написати також звернення. Вони відгукнулись, як бачите, надали нам допомогу. Дуже швидко до речі, ми й не очікували, тому що ми розуміємо, що дуже багато ОСББ – всі щось просять, всім потрібно. Тому дуже-дуже вдячні цій компанії “Юженергобуд” та директору Дмитру Литвиненку цього підприємства, що вони відзиваються для наших містян”, – коментує голова ОСББ Микола.

Також мешканці цих будинків дуже просили закрити їм яму, яка залишилася внаслідок поточного ремонту теплотраси. 

Тож сподіваємось і вас спонукати до благодійності чи волонтерства!

Читайте також:

Ще новини