Головна Місто Рекордна кількість коштів на соціальну підтримку людей

Рекордна кількість коштів на соціальну підтримку людей

Автор Anna

28 жовтня було чергове засідання Кабінету Міністрів України, під час якого був затверджений проект Держбюджету на 2021 рік. У проект заклали рекордну кількість коштів більш ніж 323 млрд грн. на соціальну підтримку людей. Це повідомляє Урядовий портал.

На порталі «Дія» буде створена Єдина система соціальної сфери, де громадяни зможуть отримати всі соціальні послуги, які надаються державою, онлайн. Цей проект допоможе уникнути черг і великої кількості паперових документів.

Також було затверджено Стратегію цифрової трансформації соціальної сфери та схвалено законопроект щодо внесення зміни до законодавства в частині пенсійного забезпечення та соціального захисту громадян похилого віку. Прем’єр-міністр відзначив, що орієнтована вартість програми встановить 500 млн грн.

Під час засідання Кабінет Міністрів також виділив 3,3 млн грн з резервного фонду державного бюджету на допомогу постраждалим від пожеж у Харківській області.

«Минулого місяця на Харківщині внаслідок пожеж згоріло більш ніж 20 будинків. Сьогодні Уряд виділяє кошти, щоб допомогти родинам, які втратили своє житло. Люди зможуть почати його відновлення. Як ми й обіцяли, українці, які зіштовхнулися з наслідками надзвичайних ситуацій та стихійних лих, обов’язково отримають підтримку держави», — наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Крім того, Уряд затвердив постанову, що стосується роботи уповноваженого Кабінету Міністрів із прав осіб з інвалідністю. За словами Дениса Шмигаля, це рішення фактично розблокує роботу регіональних представників уповноваженого, зокрема в частині їх матеріально-технічного забезпечення.

Ще новини