Головна МістоЕко-будні Рекомендуємо переглянути добірку фільмів, які допоможуть більше дізнатися про екологію Землі

Рекомендуємо переглянути добірку фільмів, які допоможуть більше дізнатися про екологію Землі

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Добірка документальних, анімаційних та художніх фільмів, які допоможуть більше дізнатися про екологію Землі.

Реальна ціна моди (2015 рік)

Рейтинг: 7,7

Сюжет документального фільму:

Фільм про одяг, стиль, людей, які диктують велику моду, яких слухають виробники. Як модна індустрія впливає на світ – і це питання підіймаютьавтори проєкту. Тенденція зниження цін на одяг з року в рік очевидна. Одночасно зростає вартість життя, збільшуються витрати на охорону природи і соціальні гарантії. Ендрю Морган в своєму захоплюючому документальному розслідуванні висвічує закулісні таємниці фешн-індустрії. Скільки насправді коштує стиль? Чи знаєте ви про це? Автор відправляється на подіуми столиць світової моди, побуває в країнах третього світу, де в бідних районах створюється те, що називають насправді «високою модою».

Фільм «Сміття»  (2012 рік)

Рейтинг: 8,5

Сюжет документального фільму:

Про проблеми перероблення відходів і глобальне забруднення нашої планети. Провідником по найбільшим звалищам Землі став актор Джеремі Айронс. Режисер фільму журналіст Кандида Бреді зняла чесний розгорнутий репортаж про те, як змінилася наша планета за останні десятиліття. На ній майже не залишилося заповідних куточків, все забито сміттям, який не розкладається і не переробляється. Сміття знищує природу, губить тварин, забруднює водойми, ліси, навіть величезні пустелі давно перетворилися на звалища відходів. І на цих звалищах живуть люди. Фільм побудований на діалогах Джеремі Айронса з експертами з охорони природи, екологами, а також жителями найзабрудненіших місць нашої планети. Він подорожує від Ісландії до Індонезії, показуючи глядачам нескінченні простори сміття, за яким не видно горизонту. Чи здогадуються про це жителі мегаполісів, які щодня викидають мільйони пластикових пляшок і поліетиленових пакетів. Якщо вам теж небайдужа доля нашої планети, рекомендуємо дивитися фільм «Сміття».

Глибоководний горизонт (2016 рік)

Рейтинг: 7,1

Сюжет документального фільму:

Збираючись на чергове робоче завдання, 11 нафтовиків і не підозрювали, що більше не повернуться додому. У 2010 році на платформі під назвою Deepwater Horizon поблизу Луїзіани через дрібних недоглядів щодо безпеки стався небувалої сили вибух, який спровокував один із найпотужніших розливів нафти в історії США. У центрі подій фільму – сутичка з техногенною катастрофою цих одинадцяти простих хлопців, які пожертвували собою заради порятунку інших. Режисер з документальною уважністю до найдрібніших деталей, аж до термінології, відновлює подробиці цих кількох годин, в які ледь не загинув весь Мексиканську затоку. У фільмі використані реалістичні та моторошно лякають спецефекти, які виконують швидше обережну функцію і ще раз нагадують глядачам, що може трапитися, якщо кожен вчасно не подбає про якісне виконання своєї роботи.

«День, коли Земля зупинилася» (2008 рік)

Рейтинг: 7,1

Сюжет фільму:

Галактична федерація планет відправляє на Землю посланця Клаату з попередженням: якщо уряди не припинять знищувати природу, людство буде знищено. Однак земляни не вірять прибульцю, і йому не залишається нічого іншого, окрім як рятуватись.

Фільм “Білий бог” (2014 рік)

Рейтинг: 6,9

Сюжет фільму:

Зворушлива історія дружби дівчинки і її пса-метиса, по ходу сюжету перетікає в бунт проти прогнилої системи і людської жорстокості.
Батьки Лілі давно в розлученні, і вона живе з матір’ю. Але тій треба на деякий час виїхати до Австралії, тому доводиться залишити дочку у колишнього чоловіка, дещо відвикшого від батьківства.
Разом з юною героїнею до нього під дах переїжджає і її вірний пес – дворняга на прізвисько Хаген. Чоловік відразу не знаходить спільної мови з вихованцем, що в кінцевому підсумку і стає причиною багатьох неприємностей. За законом не чистопородних псів треба реєструвати і платити за них податок. Цього батько Лілі робити не збирається і при першій нагоді позбавляється від кращого друга власної дочки.
Поневіряння на вулиці, зіткнення з ловцями собак і похмурі стіни притулку та інші біди зробили з Хагена борця за права всіх чотириногих, які опинилися в схожих умовах. А в цей час Лілі і не думає забувати його. Разом вони виявляються втягнуті в неприємні події, у яких може бути досить нетривіальна розв’язка.

Фільм Звалище (2014 рік)

Рейтинг: 7,2

Сюжет фільму:

У головних ролях – Руні Мара і Мартін Шин. Чотирнадцятирічні Рафаель, Гарду і Габріель на прізвисько Пацюк – мешканці типових бразильських фавел, а просто нетрів. Вони живуть на самій околиці столиці і сортують сміття на одній з місцевих звалищ. В один прекрасний день обірвані й голодні хлопці знаходять шкіряну сумку, усередині якої лежать три сотні бразильських реалів, пачка лотерейних білетів, ключ від якоїсь камери схову і календар із зазначеними в ньому датами. Все це схоже на якусь загадку, яку хлопці вирішують розгадати, не підозрюючи, які страшні наслідки це спричинить. Сумку з загадковим вмістом в сміттєвоз викинув впливова людина, що знаходиться в розшуку, а за знахідку оголошена нагорода. Але хлопцям куди цікавіше розплутати все ниточки своїми руками.

Ще новини