Головна Світ У Британії тестують реактивні ранці для парамедиків – відео

У Британії тестують реактивні ранці для парамедиків – відео

Автор ЮжБудНьюз

Британська благодійна організація Служба швидкої медичної допомоги Great North (GNAAS) та стартап Gravity Industries успішно протестували “реактивний ранець парамедика”.

Про це повідомляє прес-служба організації.

“Ми вважаємо, що ця технологія може надати нашій команді змогу набагато швидше, ніж будь-коли раніше, дістатись до деяких пацієнтів. У багатьох випадках це полегшило б страждання пацієнта. У деяких випадках це врятувало б їхнє життя”, — розповів директор з операцій GNAAS Енді Моусон.

Для тестування рятувальники обрали Великий Лангдейл — долину в Національному парку Озерного округу Північно-Західної Англії. Під час випробувань засновник Gravity Industries і головний льотчик-випробувач Річард Браунінг перелетів від підніжжя гори в долині на змодельоване місце на хребті. Щоб подолати цю відстань пішки, необхідно близько 25 хвилин. Але завдяки Gravity Jet льотчик може прибути на місце за 90 секунд.

Мінус ранця Gravity в тому, що час його роботи обмежений 5-10 хвилинами, а пілот має бути у хорошій фізичній формі. При цьому один пристрій коштує близько 435,5 тисяч доларів. Водночас ця сума менша, ніж зарплатня пілота, обслуговування та паливо для рятувального вертольота.

Ще новини