Головна Україна Уряд урегулював питання діяльності будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю

Уряд урегулював питання діяльності будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю

Автор ЮжБудНьюз

2 вересня уряд урегулював питання, пов’язані з діяльністю будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Зокрема, прийнято постанову Кабінету міністрів України „Про затвердження Типового положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю” з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які проживають у будинках-інтернатах.

Типовим положенням визначено проведення комплексу реабілітаційних заходів одним із пріоритетних напрямів діяльності інтернату та забезпечено реалізацію прав підопічних відповідно до законодавства, у тому числі Закону України „Про психіатричну допомогу”.

Крім цього, оптимізовано та спрощено механізм подання документів для влаштування до інтернату через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення за місцем проживання та процедуру відрахування підопічних, урегламентовано організацію поховання підопічних.

Зазначається, що на сьогодні в Україні діє 93 будинки-інтернати для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, у яких проживає понад 12 тисяч осіб.

Ще новини