Головна Місто Проведення ремонтних робіт на «Укрпошті» в Костянтинівці

Проведення ремонтних робіт на «Укрпошті» в Костянтинівці

Автор ЮжБудНьюз

Раніше трудовий колектив «Юженергобуд» допоміг будівельними матеріалами «Укпошті» в смт. Костянтинівка. Будівля знаходиться в аварійному стані – “готова до зносу”. У ньому працюють 4 людини, відсутній санвузол, ремонт був проведений дуже давно, стіни з величезними тріщинами, поріг розбитий.

«Наше керівництво не платить за оренду, тому їм вигідно, щоб ми тут працювали, а ось умови тут ніякі», – коментує працівниця відділення.

Поріг біля входу в будівлю у жахливому стані, трудовий колектив «Юженербуд» не зміг залишитися осторонь. На сьогоднішній день проводятся ремонтні роботи: повністю відбувається реконструкція порогу, буде встановлено пандус, щоб забезпечити пересування людям з обмеженими можливостями та надати доступ в будівлю, монтаж навісу та облагороджування прилеглої території.

«Ми дуже раді, що нам оновлять поріг, адже, дійсно дуже небезпечно ходити, а у нас в основному люди похилого віку часті клієнти. Наш трудовий колектив дуже вдячний команді «Юженергобуду» за таку допомогу, не кожне підприємство зможе так сумлінно виконувати свої обіцянки», – коментує начальник відділу «Укрпошти» Маргарита Віталіївна.

«Юженергобуд» надав допомогу жителям 3-х поверхового будинку в смт Костянтинівці. За заявкою раніше були надані будівельні матеріали, проведена утилізація глини, завезення піску і щебеню. Мешканці будинку хочуть облаштувати дитячий майданчик, пофарбувати, відремонтувати і дати можливість діткам грати поруч біля будинку.

Трудовий колектив «Юженергобуд» надав фарбу для дитячого майданчика, за зверненням жителів.

Ще новини