Головна Новини Процедура підготовки осіб для отримання посвідчення водія під час воєнного стану

Процедура підготовки осіб для отримання посвідчення водія під час воєнного стану

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Кабінет Міністрів прискорив процедури підготовки осіб для отримання посвідчення водія, а також оптимізував процедури видачі посвідчення водія транспортного засобу в період дії воєнного стану і протягом трьох місяців із дня його припинення або скасування.

Про це повідомив у телеграм-каналі представник Кабміну

Зокрема, передбачено можливість проведення навчання з теоретичної підготовки за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку, зокрема інтернету.

Також передбачено можливість:

  • складання практичного іспиту в будь-якому територіальному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ незалежно від місця складання теоретичного іспиту;
  • здійснення видачі особі посвідчення водія в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС незалежно від місця складання теоретичного або практичного іспитів.

Передбачено поділ навчання в автошколі (навчальному закладі) на два окремі етапи:

  • з теоретичної підготовки, за результатами якої заклад видаватиме Свідоцтво про закінчення теоретичної підготовки, яке буде дійсне протягом року;
  • з практичного керування, за результатами якого заклад видаватиме Свідоцтво про закінчення практичної підготовки, яке буде дійсне протягом двох років.

Зазначається, що допуск до навчання з практичного керування буде можливий лише після успішного складання теоретичного іспиту в територіальному сервісному центрі МВС.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини