Головна Місто Прощання зі школою

Прощання зі школою

Автор Julia

Випускні вечори 2020 р. пройшли у трохи незвичній манері, адже карантин у цьому навчальному році ввів свої корективи як у повсякденне, так і у шкільне життя. Випускні вечори проводились для кожного класу окремо, аби зменшити кількість контактів та не наражати на небезпеку випускників. І з цією непростою задачею адміністрація учбових закладів впоралася блискуче. Урочистості цього року тривали аж два дні поспіль, щоб всім класам надати належну кількість часу для святкування.

Всі заходи для кожного класу проходили в урочистій та зворушливій атмосфері. Хіба може бути не зворушливим прощання учнів зі своїми вчителями? На адресу вчителів та батьків лунали слова подяки, а директори навчальних закладів висловили щирі побажання вихованцям.

До привітань також долучилася організація «Юженергобуд». У якості корисних подарунків для подальшого навчання всі учні отримали флешки, а медалісти – знімні жорсткі диски. Також організація подарувала кожному класу сертифікат на п’ять тисяч гривень для святкування випускного вечора у будь-якому закладі міста.

Діти розлетяться по всій країні, а може і по всьому світові! Редакція ЮжБуд_News приєднується до привітань! Бажаємо кожному випускнику легких та натхнених шляхів, плідної праці, нехай спогади про школу завжди зігріватимуть вас. А наше затишне місто чекатиме з відкритим серцем.

Ще новини