Головна Безпека Промринок «Титан» знов відкрив двері для відвідувачів…та не для всіх

Промринок «Титан» знов відкрив двері для відвідувачів…та не для всіх

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
У зв’язку з потраплянням Миколаївської області у червону зону епідемічної небезпеки, з 26 жовтня 2021 року ринок «Титан» було зачинено.

Але вже з вчорашнього дня, 4 листопада, ринок відкрили.

Що ж змусило адміністрацію ринка змінити своє рішення?

Підприємців звичайно не влаштовувала ситуація в який вони кожного дня зазнавали збитків. Адже хоча вони й могли потрапити до своїх торгівельних точок, та здійснювати підприємницьку діяльність змоги не мали.

Южноукраїнська влада дослухалася до їх зауважень та міський голова 3 листопада провів нараду з цього питання. Окрім працівники ринку та мера на нараді були присутні представники Виконавчого комітету, Держспоживслужби та поліції.

Було прийнято рішення відкрити ринок з 4 /11, за умови суворого виконання працівниками ринку та покупцями карантинних обмежень. Зокрема відвідувачі та торгівці повинні мати сертифікат про щеплення, ПЦР, або довідку про перенесену хворобу.

Та чи багато підприємців встигло отримати сертифікати або зробити тести з оглядом на ситуацію в місті та ті величезні черги в кабінети щеплень?

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Директорка ринку, Пузирьова Ганна Андріївна, запевнила нашу редакцію, що зі свого боку доклала зусиль для збільшення кількості тих хто зможе знов працювати на ринку. Так минулого тижня на ринок була запрошена мобільна бригада вакцинації.

Пузирьова Г.А.: Це дуже клопітний захід. Адже медикам треба надати всі умови, кабінет для щеплень. Тож у зв’язку з тим що наразі відкрився ще один пункт вакцинації, мобільні бригади до ринку більше не виїжджатимуть та всі бажаючи працювати можуть вакцинуватися або в поліклініці або в новому пункті.

Однак, як нам розповіла одна з працівниць ринку, далеко не всі знали про те, що приїжджала бригада, вона запевняє, що повідомлень про це не було.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
новий пункт знаходиться за адресою бул. Цвіточний , 4

Читате також: В Україні почнуть усувати від роботи нещеплених: кого це стосується?

Ще новини