Головна Місто Програма «турбота» передбачає надання допомоги учасникам АТО та їх родинам

Програма «турбота» передбачає надання допомоги учасникам АТО та їх родинам

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Комплексна програма «Турбота» діє у Миколаївський області з 23 листопада 2020 року, вона була затверджена рішенням Миколаївської обласної ради. Ця програма передбачає надання допомоги за виконання певних заходів щодо соціального захисту учасників АТО та членів їхніх родин.

У 2021 році загальна сума в розмірі 10 млн грн для надання допомоги жителям Миколаївської області, в тому числі й учасникам АТО. Матеріальна допомога в розмірі 10 тисяч грн надається членам сімей загиблих, з них 5 тисяч грн виплачується до Дня незалежності України та ще 5 тисяч грн до Дня захисника України.

Про це розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва, а передав сайт Суспільне.

Наразі департамент соціального захисту виплачує щомісяця по одній тисячі гривень дітям загиблих. Станом на 20 лютого, таких дітей в Миколаївській області 78.

Також учасники АТО з сім’ями мають нагоду отримати послуги з оздоровлення. На оздоровлення в 2021 році передбачено 4 млн грн.

У 2020 році розширили перелік тих осіб, які можуть отримати зазначений вид допомоги. Окрім учасників бойових дій на Сході України та членів їхніх сімей, додані учасники бойових дій в Афганістані, осіб, які брали участь у Революції гідності, члени сімей та учасники бойових дій Другої світової війни.

Ще новини