Головна Україна Профспілка “Енергоатому” провела акцію протесту в Києві – фото

Профспілка “Енергоатому” провела акцію протесту в Києві – фото

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні, 19 серпня, за ініціативи Атомпрофспілки України у Києві відбулася попереджувальна акція протесту працівників Державного підприємства НАЕК «Енергоатом».

Про це повідомляється на сторінці профспілки у Facebook.

«Атомники вимагали переглянути дискримінаційну політику стосовно державної Компанії, закріплену у Постанові Кабінету міністрів України від 5 серпня 2020 року, та напрацювати дієві заходи виходу стратегічно важливого підприємства із критичного фінансового стану», – йдеться у повідомленні.

На зустрічі з прем’єр-міністром України заступник Голови Атомпрофспілки України–голова ППО ДП НАЕК «Енергоатом» Олексій ЛИЧ озвучив вимоги представників відокремлених підрозділів енергокомпанії-учасників акції протесту до Кабміну:

1. Звільнити з обійманої посади в.о. міністра енергетики Буславець О.А.
2. Зняти обмеження для ДП НАЕК «Енергоатом» при проведенні торгів на ринку електричної енергії, передбачених у додатку до Постанови КМУ від 05.08.2020 №694.
3. Розробити та затвердити Програму розвитку атомно-енергетичного комплексу України.
4. Припинити ручне управління взаємовідносинами між суб’єктами–учасниками енергоринку.
5. Розпочати процедуру створення окремого органу управління атомно-енергетичним та промисловим комплексом.
6. Забезпечити використання у повному обсязі наявних потужностей АЕС.
7. Терміново приступити до виконання заходів, передбачених Законом України від 17.05.2020 №2386 «Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії».
8. При прийнятті рішень щодо виходу із кризової ситуації, що склалася на енергоринку України в результаті непрофесійних дій органу державного управління — Міненерго, безумовно, враховувати міжнародні зобов’язання, прийняті Україною, щодо забезпечення ядерної, радіаційної та екологічної безпеки.

ЗА ЗАКОННІ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВАтомники провели акцію протесту 19 серпня 2020 року за ініціативи…

Opublikowany przez Атомпрофспілка Środa, 19 sierpnia 2020

«Завдячуючи оперативності й підтримці спілчан, акція протесту сьогодні має успіх. О 10.00 відбулася моя зустріч з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Від вашого імені я озвучив усі вимоги до Кабінету Міністрів України щодо виходу із кризової ситуації, яка склалась у ДП НАЕК «Енергоатом», – зазначив Лич.

За його словами, у Кабміні створено кризовий штаб, який повинен розв’язувати усі проблемні питання, що виникають в енергетиці України. Лича запросили до участі в роботі цього штабу, тому він зможе висловлювати точку зору атомників, а також брати участь у розробці заходів з виходу із кризового стану.

Ще новини