Головна Україна Профспілка “Енергоатому” планує акцію протесту в Києві

Профспілка “Енергоатому” планує акцію протесту в Києві

Автор ЮжБудНьюз

Первинна профспілкова організація “НАЕК “Енергоатом” планує 19 серпня провести попереджувальну акцію протесту біля Міненерго та Кабміну з метою перегляду держполітики щодо генеруючої компанії.

Про це йдеться у постанові профспілкового комітету компанії від 17 серпня, текст якого є у розпорядженні видання “Енергореформа”.

“Розпочати підготовку до проведення в Києві 19 серпня попереджувальної акції протесту працівників компанії з пікетуванням Міненерго і Кабінету міністрів з вимогою переглянути дискримінаційну політику по відношенню до ДП “Енергоатом” та розробити дієві заходи щодо виходу з критичного фінансового стану”, – йдеться в документі.

Відповідно до постанови, серед вимог профспілки “Енергоатому”:

  • перегляд розміру і термінів сплати дивідендів;
  • повернення компанії як повноцінного гравця на ринок електроенергії;
  • використання в повному обсязі потужностей АЕС;
  • здійснення заходів, спрямованих на реалізацію закону про погашення боргів  “старого” ринку електроенергії.

“Профспілка також ухвалила рішення в дводенний термін звернутися до президента України Володимира Зеленського з проханням особистого втручання у вирішення критичної ситуації в компанії”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у разі відсутності позитивних змін, планується розпочати безстрокову акцію протесту в містах-супутниках АЕС шляхом проведення мітингів і розміщення наметових містечок.

Зазначимо, що “Енергоатом” у першому півріччі 2020 року отримало чистого збитку у розмірі 2,65 млрд грн проти 1,113 млрд грн чистого прибутку за аналогічний період 2019 року.

Відповідно до розпорядження уряду від 6 травня, частина чистого прибутку “Енергоатому”, який відраховується до держбюджету за результатами фінансово-господарської діяльності, визначається в розмірі 30% за умови спрямування 50% цього прибутку на виконання інвестиційної програми.

Ще новини

1 коментар

Профспілка "Енергоатому" провела акцію протесту в Києві – фото | YuzhBudNews 19.08.2020 18:50 - 18:50

[…] ініціативи Атомпрофспілки України у Києві відбулася попереджувальна акція протесту працівників Державного підприємства НАЕК […]

Коментування закрито