Головна Україна Посли країн Великої сімки та представники міжнародних організацій високо оцінюють зусилля ЦВК в організації місцевих виборів

Посли країн Великої сімки та представники міжнародних організацій високо оцінюють зусилля ЦВК в організації місцевих виборів

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні, 25 жовтня, відбулася онлайн зустріч голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Олега Діденка з послами країн Великої сімки, Надзвичайним та Повноважним Послом Данії, а також представниками міжнародних організацій.

Про це повідомляється на сайті Комісії.

Під час спілкування представники дипломатичного корпусу, акредитовані в Україні, високо оцінили роль та зусилля ЦВК в організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Перебуваючи сьогодні на окремих виборчих дільницях, посли країн Великої сімки та представниками міжнародних організацій пересвідчилися в якісній організації голосування дільничними виборчими комісіями. Також вони звернули увагу на ефективне здійснення на дільницях протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню хвороби COVID-19.

Своєю чергою Голова Комісії поінформував іноземних партнерів про проблемні питання, які вирішувала ЦВК під час підготовки до місцевих виборів, хід сьогоднішнього голосування та взаємодію з представниками Національної поліції щодо недопущення порушень виборчого законодавства.

Ще новини