Головна МістоЗаходи Правопорушення в Южноукраїнську минулого тижня

Правопорушення в Южноукраїнську минулого тижня

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Як передає відділення поліції №3 Вознесенського району, минулий тиждень у місті пройшов більш-менш спокійно. У поліції зафіксовано 118 звернень городян, які розглянуті згідно з чинним законодавством. Крім того, було затримано особу на гарячому за вчинення крадіжки, де професійним діям співробітників охорони його затримали, слідчими зібрані відповідні докази, особі пред’явлено підозру та затримано в порядку ст 208 КПК.

Також за минулий тиждень 25 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області, здійснено за сигналами “тривога” два виїзди, перший був здійснений горінням сміття на відкритої території по вулиці Молодіжна біля стоянки, другий це хибне замінування житлового будинку по проспекту Соборності. Дану особу було передано представникам поліції.

До того ж працівники пожежно-рятувальної частини нагадують, у зв’язку з підвищенням температури повітря заборонено випалювання сухої рослинності та сміття. Також, якщо виявили підозрілий предмет у жодному разі не беріть його у руки, та не наближайтеся до нього, сповістить на лінію 102 та дочекайтеся відповідні органи.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини