Головна Україна В Україні мають намір повернути пакет малюка

В Україні мають намір повернути пакет малюка

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Верховна Рада підтримала за основу законопроект №3006а про відмову від монетизації пакета малюка.

За таке рішення проголосували 316 нардепів на засіданні у четвер, 17 вересня.

Автори проекту закону посилаються на дані опитування ЮНІСЕФ, який показав, що позитивний вплив програми на сімейний бюджет відчули 79% сімей з дітьми. Майже половині (49%) одержувачів “пакету” вдалося істотно заощадити на покупці товарів для немовляти на перших місяцях життя.

Також за два роки кількість предметів в пакеті зросла в 2,5 рази. Якщо в 2018 році тільки 35% батьків віддавали перевагу “бейбі-боксу”, а не грошовій виплаті, то тепер 8 з 10 сімей хочуть отримувати допомогу саме в натуральному вигляді.

Водночас згідно з документом, тимчасово – з 1 жовтня по 31 грудня цього року – закупівля одноразової натуральної допомоги “пакет малюка” організовується і здійснюється через Управління ООН з обслуговування проектів в рамках пілотного проекту. А після закупівлі пакети будуть доставляти в пологові будинки і відділи соцзабезпечення населення.

З 1 січня 2021 року забезпечення цієї одноразовою допомогою, процедура її замовлення, закупівлі і транспортування до закладів охорони здоров’я (пологового будинку або пологові відділення, перинатальні центри, неонатальні центри тощо) здійснюється відповідно до закону Про державні закупівлі.

Гарні новини для батьків – «пакунок малюка» повертається. А це означає, що все необхідне для малечі вони зможуть…

Opublikowany przez Слуга Народу Czwartek, 17 września 2020

Зазначимо, пакунок запровадили ще у 2018 році, але нещодавно замінили грошовими виплатами. Таке рішення не сподобалося багатьом молодим батькам.

Ще новини

1 коментар

Минулого тижня у Миколаївській області народилося понад 150 малюків | YuzhBudNews 22.09.2020 10:09 - 10:09

[…] Нагадаємо, Верховна Рада підтримала за основу законопроект №3006а про відмову від монетизації пакета малюка. […]

Коментування закрито