Головна Місто Повчальні мультфільми з особливим сюжетом

Повчальні мультфільми з особливим сюжетом

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Залишились останні вихідні локдауну, перед тим, як почнеться продуктивна робоча неділя. Безумовно, їх треба проводити з користю. Якщо більше не знаєте чим зайняти дітей подивіться з ними мультфільми, отже це завжди цікаво і позитивно, ми усі любимо добрі мультфільми. Вони завжди в моді, адже отримання позитивних емоцій від їх перегляду залишаються з нами надовго.

Наша нова добірка — це мультфільми, які витримали випробування часом і завоювали загальну симпатію серед дітей та дорослих.

Таємниця Коко (2017 рік)

Сюжет: У роду мексиканського хлопчини Мігеля завжди була незрозуміла заборона на музику. Але для хлопчика не існує життя без мелодій, він хоче стати таким же відомим артистом, як його кумир Ернесто де ла Круз. Відчайдушно намагаючись довести, що він може стати музикантом, у день Свята мертвих, коли всі померлі приходять у наш світ, Мігель опиняється в неймовірному, яскравому і дуже красивому місці. Це Місто Мертвих – тут ніколи не було живої людини. Там Мігель зустрічає чудового фокусника Гектора, який стає провідником хлопчика в новому світі.

«Таємниця Коко» дуже емоційно описує стосунки з батьками, пошук себе в сім’ї та необхідність підтримки близьких. 

Зоотрополіс (2016 рік)

Сюжет: Зоотрополіс – це місто, що не схоже ні на яке інше. Тільки тварини населяють його вулиці. Тут є і фешенебельні житлові райони, як площа Сахара, і менш гостинні місця, на зразок крижаного Тундратауна. У місті є всі різновиди тваринного світу. Чи це величезний слон або маленька миша – у кожного є своє місце в Зоотрополісі. Джуді Хоппс вступає на службу до Департаменту поліції. Але маленькій зайчисі нелегко працювати разом з великими колегами. Коли в її пухнасті лапки потрапляє серйозна справа, Джуді Хоппс доводиться співпрацювати з хитрим і швидким лисом Ніком Вільде. Під час свого розслідування напарники дізнаються, що навіть природні вороги можуть стати кращими друзями.

Здається, що саме з цього мультфільму можна починати розмовляти з дитиною про суспільство, дискримінації, нерівності та те, як різні люди в принципі уживаються всі разом і не «їдять один одного».

Як приборкати дракона (2010 рік)

Сюжет: Гикач Страхітлива Тріска III, спадкоємець вождя племені вікінгів, страждає від однієї маленької проблеми: він не герой. Щоб завоювати пошану інших, а може і знайти дівчину, він вирішує знищити найстрашнішого з драконів – Нічну Лють. Але, незабаром, він відкриває, що все відоме їм про драконів – брехня. І життя племені залежить від того, чи зможе він стати гарним другом Беззубу.

Зворушлива історія про те, як хлопчина подружився з драконом Беззубиком. Ідеальний підлітковий мультфільм про дорослішання і набуття свого «я». А ще про те, як важливо жити в гармонії з навколишнім світом.

Ваяна (2016 рік)

Сюжет: У давні часи самовпевнений і жартівливий напівбог Мауї вкрав серце богині Ті Фіті, великої прародительки островів Тихого океану. Відтоді по світу поширюється прокляття, яке вбиває все живе у воді та на суші. Щоб сховатися від напасті, жителі архіпелагів оселилися на далекому острові та відмовилися від мореплавання. Але коли прокляття все ж дісталося до острова, океан обрав юну дочку вождя Моану, щоб та знайшла Мауї та повернула Ті Фіті серце…

Ваяну не потрібно рятувати, вона доводить, що молоді дівчата ніколи не обмежені у своєму житті.

Сімейка Крудсів (2013 рік)

Сюжет: Історія про миле первісне сімейство Крудсів, якому несподівано довелося змінити місце проживання. Головна героїня Гіб дуже любить своїх рідних, але щиро не розуміє їх консервативність і небажання вивчати навколишній світ. Можливо її сім’я так і жила б у своїй кам’яній печері, але в один не дуже прекрасний день моторошний землетрус завалив їх будинок і змусив утікати сяючи п’ятками.
А поки головні герої шукають для себе новий притулок, їм доводиться долати небезпечні перешкоди та знайомитися з іншими жителями Землі. Так сімейство Крудсів зустрічає симпатичного і прогресивного хлопця на ім’я Малой. Він легко завойовує симпатію Гіб. Дівчині подобається не тільки його зовнішність, а й спосіб мислення, вона готова слідувати за новим провідником в небезпечні джунглі, вивчати нові землі й оглядати безлюдні території. 

Крижане серце (2013 рік)

Сюжет: Що б звільнити себе і своє королівство від кайданів льоду своєї сестри Ельзи, Снігової Королеви, Анна вирушає в грандіозну подорож. Охоронцями у квесті виступили Крістофф, людина з гір, його однорогий олень сніговик Олаф. Для цього Анні та її команді потрібно знайти Елізу, яка мешкає тепер глибоко в горах. А шлях до притулку Снігової Королеви не так вже й простий, небезпеки таяться на кожному кроці. Але, дружбу небезпеки не перешкода, коли хоробрі герої, об’єднавши зусилля все ж прориваються крізь армади снігових військ, буранів та інших пасток і сюрпризів. І боротьба ця розтопить не одне холодне серце.

Перша жінка, яка скерувала анімаційні фільми Діснея — Ельза — показала молодим дівчатам, що вони можуть «відпустити свої сили» та стати сильними незалежними жінками.

Ще новини