Головна МістоЗаходи “Порядок у місті починається з порядку на клумбах”: допомога садівникам від “Юженергобуд”

“Порядок у місті починається з порядку на клумбах”: допомога садівникам від “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Біля будинку за адресою Молодіжна, 5, мабуть, кожний мешканець міста бачив яскравий сад з різноманітними квітами біля під’їзду цього будинку. Власними силами та не шкодуючи свою пенсію, вони створюють цілі сади. Пройти, щоб кілька разів не озирнутися на красу, створену їхніми ж власними руками, просто неможливо.

Активістки переконані: зміни на краще мають починатися у кожного в голові, а втілювати їх у життя варто починати з квітника під своїми вікнами, свого під’їзду та території навколо свого будинку. Тільки для цієї краси не вистачає гарних бордюрів.

Голова ОСББ за адресою Молодіжна, 5, Галина Василівна звернулася до трудового колективу ПрАТ “Юженергобуд” та депутату Денису Кравченко про благодійну допомогу у вигляді бордюрів для огорожі маленьких оазисів.

“Ми упорядковували клумби, покрасили дерева, але дивлячись на ці “обгризені” огорожі, не чіпали їх, бо немає сенсу. Розумійте, ми купляймо ці квіти на власні пенсійні кошти, і дуже бажаємо, щоб вони були охайні. Але є багато мешканців з домашніми улюбленцями, і вони постійно заходять до квітів, бо не бачать ніякої огорожі. Адже для кожного повинен бути бар’єр. Ми давно чули про благодійні вчинки підприємства “Юженергобуда” тому вирішили теж звернутися про допомогу для наших садів”, – коментує голова ОСББ Галина Василівна.

Відреагувавши на звернення трудовий колектив ПрАТ “Юженергобуд”, завіз з допомогою місцевого депутата Дениса Кравченко нові гарні бордюри для квіткових каскадів.

“Ми щиро дякуємо за допомогу директору ПрАТ “Юженергобуд” та всій організацій, що ставитись не байдуже до турбот та звернень від мешканців міста. Бажаємо Вам натхнення і здоров’я. Особисто величезне спасибі депутату Денису Кравченко, завдяки йому в нас будуть гарні огорожі для квітів”, – додає голова ОСББ.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Звичайно, не кожен пенсіонер сьогодні й дозволить собі такі витрати навіть на улюблену справу, не те, що на квіти для спільного квітника. Та, головне, мати бажання змінювати все навколо себе на краще, каже жінка, нехай навіть найпростішими рослинками.

Ще новини