Головна Місто Понад 1300 поліцейських отримали власне житло за програмою фінансового лізингу

Понад 1300 поліцейських отримали власне житло за програмою фінансового лізингу

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

За час дії програми в умовах пільгового фінансового лізингу, отримали ключі від власного житла понад 1300 поліцейських сімей. Оскільки соціальна гарантія для поліцейських та їх матеріально-технічне забезпечення залишається одним із завдань для правоохоронного відомства. Про це повідомив офіційний сайт Нацполіції

Як зазначив Ігоря Клименка, попри найбільше навантаження на службі, поліцейські отримують найнижчу зарплату серед всіх правоохоронних органів. Тобто, щоб утримати людей в поліції, необхідно їх мотивувати.

«Минулого року нам вдалося поетапно підвищити розмір грошового забезпечення всього на 10%. Попри це, працівник поліції все ще отримує найнижчу зарплату серед всіх правоохоронних органів. При цьому навантаження у нас найбільше», – зауважив Голова Нацполіції. 

Довідково 

За умовами програми МВС по забезпеченню житлом поліцейських і рятувальників на умовах пільгового фінансового лізингу розподіл платежу виглядає наступним чином: за рахунок держави компенсуються витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) та частина лізингових платежів (до 40 %). Сума компенсації залежить від стажу роботи та складу родини. Наприклад, маючи вислугу: від 5 до 10 років – щомісячний платіж зменшується на 10%; від 10 до 15 років – на 20%; від 15 років – на 30%. Окрім цього, за наявності дітей платіж зменшується ще на 5% за кожну дитину.

Умови участі у програмі:

  • вислуга не менше 2-х років, окрім учасників бойових дій;
  • не менше 5-ти років до виходу на пенсію;
  • не потрібно перебувати на квартирному обліку;
  • строк лізингу не більше 20-ти років;
  • є опція дострокового погашення;
  • найбільш сприятливі умови будуть у подружжя, в якому обидва члени сім’ї мають право на отримання житла, їм компенсація подвоїться.

Ще новини