Головна Безпека Поліція Миколаївської області повідомила про підозру затриманому за вбивство на полюванні

Поліція Миколаївської області повідомила про підозру затриманому за вбивство на полюванні

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

4 грудня, до поліції надійшло повідомлення про те, що біля села Михайлівка на Миколаївщині, 44-річний чоловік отримав вогнепальне поранення у груди.

Внаслідок трагічного інциденту під час полювання загинув колишній заступник керівника Миколаївського обласного територіального центру комплектування підполковник О. Жолудь.

Попередньо на місці події поліцейські з’ясували, що потерпілий приїхав з трьома знайомими, які є чинними військовослужбовцями, на полювання у військовий полігон “Широкий лан” вранці. Примітно, що на його території немає офіційно зареєстрованих мисливських угідь.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Широколанівський полігон — загальновійськовий полігон І кат., розташований в Миколаївській області, на відстані 40 км від Миколаєва

Чоловіки не встигли розпочати полювання, як у руках одного з них, командира батальйону тероборони Центрального РТЦК підполковника В. Рогози, вистрілила рушниця. У цей момент Жолудь був поруч. Дріб потрапив у нього з відстані в метр.

За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство». Мисливську рушницю правоохоронці вилучили. 

Вчора, 5 грудня, слідчі повідомили затриманому 48-річному громадянину України про підозру. 

Довідка: До війни на Донбасі Олександр Жолудь був заступником командира нацконтингенту з виховної роботи українських миротворчих сил у Косові.

Після цього служив у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді на посаді офіцера по роботі з особовим складом.

Був нагороджений у 2014 році орденом Богдана Хмельницького.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області

Читайте також: На Миколаївщині планується провести 6 міжнародних військових навчань

Ще новини