Головна Україна Погода на вихідні: в Україні місцями очікуються дощі та сильний вітер – карта

Погода на вихідні: в Україні місцями очікуються дощі та сильний вітер – карта

Автор ЮжБудНьюз

У суботу в Україну прийде сильний штормовий вітер, а в неділю – дощі.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний синоптик Наталка Діденко.

У суботу в Україні очікується сильний штормовий південно-східний вітер. Дощі в цей день пройдуть в західних регіонах України, локально – в Одеській області, вночі місцями ще й у Вінницькій області. На решті ж території збережеться суха погода, хмари почнуть набігати лише на півночі.

Температура повітря в суботу ще буде високою – +23 +27 градусів, до +19 +23 градусів через дощі вона знизиться лише в західних областях.

“Сильний вітер нам – на руку, бо розганятиме повітря, розсіюватиме дими, проте одночасно може бути небезпечно. Адже знову почали палити стерню, сухостій, і є загроза поширення вогню через сильний вітер”, – пише Діденко.

А в неділю, зазначає синоптик, атмосферний фронт циклону Wicca принесе ще більше дощів.

Протягом доби, 27 вересня, опади пройдуть через всю територію України – вночі на заході країни, а потім протягом дня дощі потягнуться далі через центральну частину, захоплять північ і місцями південь, а пізно ввечері неділі або в ніч на понеділок доберуться і до східних областей. Збережеться 27 вересня і сильний вітер.

Температура повітря в неділю становитиме: +14 +19 градусів на заході країни, на півночі і в Вінницькій області – не вище +18 +23 градуси. У більшості центральних областей +22 +26 градусів, на сході – +23 +26. На півдні в неділю повітря прогріється до +23 +26.

“Отже, в Україну поступово заходить явно інша повітряна маса.Тому через ці синоптичні зміни можливі загострення серцево-судинних недуг, стрибки артеріального тиску, настрою і, взагалі, масове похнюплення носів”, – підсумувала синоптик.

Хоча, як зазначає Діденко, не варто здаватися – в Швеції і в Альпах вже мете сніг, так що українцям ще пощастило.

Ще новини