Головна Місто Подарунки першокласникам продовжуються – фото

Подарунки першокласникам продовжуються – фото

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні, 4 вересня, кожному першому класу шкіл Южноукраїнська передали по зволожувачу повітря. Це благодійна допомога батьківському комітету кожного класу від «Юженергобуд».

Всі зволожувачі мають висновок санітарно-епідеміологічної експертизи і сертифікат якості.

“Зволожувачі повітря” – це прилади, що дозволяють без значних витрат електроенергії підтримувати комфортний рівень вологості повітря в приміщенні.

Оптимальна вологість повітря для людини – 40-70%. Це не просто комфорт, це життєва потреба і запорука здоров’я. В умовах сухості у людей з’являється сонливість і неуважність, знижується працездатність і імунітет. У приміщенні з сухим повітрям підвищується вірогідність підхопити респіраторну інфекцію.

Від нестачі вологості в першу чергу страждають діти та люди з захворюваннями дихальних шляхів, астматики і алергіки. Крім того, відомо, що сухе повітря містить надмірну кількість позитивно заряджених іонів, що в свою чергу сприяє розвитку стресу.

Нагадаємо, напередодні 1 вересня «Юженергобуд» передав корисні і приємні подарунки першокласникам шкіл, а також «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» та Прибузькій загальноосвітній школі в с. Прибужжя.

Ще новини