Головна МістоЗаходи Подарунки дітям від “Юженергобуда”

Подарунки дітям від “Юженергобуда”

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні були завезені новорічні подарунки дітям Южноукраїнського центру соціально-психологічної реабілітації та центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю до Дня Святого Миколая, були передані 80 пакунків солодощів.

За ініціативою трудового колективу ПрАТ «Юженергобуд» та міських депутатів партії «Пропозиція» Дениса Кравченко, Дмитра Мірошника, Жанни Кривіцької та Людмили Рибакової.

Також були передані солодкі подарунки дітям до свята дошкільному навчальному закладу «Ромашка» смт. Костянтинівка. За активною участю міського депутата Антоніни Ананченкової та Мордецького Євгена від ПрАТ «Юженергобуд».

«Ми дуже дякуємо за такі приємні сюрпризи, та радість для діток. Нехай Вам усюди щастить»,- коментує директор садочку Мая Микитівна.

Миколаю – Миколаю!
Всі на тебе ми чекаєм!
Приходи у кожен дім!
Щоб добробут був у нім!

Ще новини