Головна МістоЗаходи Підтримка мешканців міста від «Юженергобуд»

Підтримка мешканців міста від «Юженергобуд»

Автор ЮжБудНьюз

Підтримка мешканців міста Южноукраїнськ, смт Костянтинівка, населеного пункту Панкратове та села Іванівка у вигляді адресного доставлення продуктових наборів організували соціально-відповідальне підприємство ПрАТ «Юженергобуд» та місцеві небайдужі депутати партії «Пропозиція» – Денис Кравченко, Дмитро Мірошник, Жанна Кривіцка, Антоніна Ананченкова. Саме вони стали ініціаторами підтримки пенсіонерів під час карантину з березня місяця, а також напередодні новорічних свят.

Нагадуємо, що раніше подарунки від «Юженергобуд» отримав центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а також у березні 2020 року організував адресну доставку продуктів пенсіонерам

Були зібрані продуктові набори для самотніх людей похилого віку, які перебувають на обліку Южноукраїнського територіального центру соціальної допомоги. До наборів увійшли не делікатеси до свят, а продукти першої необхідності.

У категорію допомоги увійшли: самотні пенсіонери, малозабезпечені сім’ї, пенсіонери та діти з обмеженими можливостями пересування, ветерани ВВВ, інваліди ВВВ, у яких немає можливості отримати сторонню допомогу і при цьому велика частина грошей іде на покупку ліків — для них важлива соціальна підтримка.

Сподіваємося, що подібна ініціатива не залишиться без уваги та багато інших підприємців і депутатів надихнуться цим прикладом!

Ще новини