Головна МістоЗаходи Підприємство ТОВ “КБК” готують обіди й вечері для бійців ТРО та ЗСУ

Підприємство ТОВ “КБК” готують обіди й вечері для бійців ТРО та ЗСУ

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

В Україні майже місяць ідуть запеклі бої проти окупантів. Під звірячі обстріли “градами” та артилерією потрапило місто Вознесенськ, яке інтенсивно захищало не тільки своє, а і нашу громаду своїм сильним плечем.

Дуже багато містян, волонтерів, підприємств, зокрема й місцеві депутати Вознесенська – стали справжнім тилом для захисників з тероборони та ЗСУ.

Серед них, і підприємство ТОВ «Корпорація Бугські кар’єри», які організовували приготування щонедільних благодійних обідів для тих, хто потребує в цьому у мирний час.

З першого дня війни команда ТОВ “КБК” та депутати Вознесенської районної ради Самойленко Валентина, Муштай Дмитро, Ніколаєнко Андрій, готують та розвозять їжу для тероборони Прибузької ОТГ та бійцям ЗСУ. Також дбають про дітей та вихователів з центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, центру соціально-психологічної реабілітації дітей, і взагалі про всіх, хто цього потребує.

Підприємство ТОВ «КБК» з організаційною допомогою депутатів надали місту 5 автобусів на західну Україну, для евакуації жінок та дітей з міста Вознесенська.

Тож, якщо ви потребуєте допомоги, звертайтесь за телефоном (066) 913 23 28

Допомагайте одне одному долати життєві перешкоди! Разом ми сильні! Ми переможемо!

Ще новини