Головна Місто Підприємство “Юженергобуд” подарували нові меблі борцям

Підприємство “Юженергобуд” подарували нові меблі борцям

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Оновлений спортивний зал для борців, у якому для майбутніх чемпіонів облаштували роздягальню, санвузол та душову кабіну, придбали новітні спортивні мати для боротьби. І все це вдалося втілити в життя завдяки злагодженій роботі і меценатів, і батьків, і тренерів, і місцевої влади. Кожен з них доклав чимало зусиль для відновлення приміщення, кожен вніс свою частку. Хтось підкинув гарну ідею, хтось допоміг матеріально, а хтось і фізично.

Для нового спортивного залу тільки не вистачало сучасних меблів.

Підприємство ПрАТ “Юженергобуд” на прохання батьків та тренерів надали нові меблі для роздягальні та тренерської кімнати.

Нагадаємо: На проведення капітального ремонту фінансово посприяли батьки вихованців. Не залишилось осторонь підприємство ПрАТ “Юженергобуд” за зверненням секції були надані необхідні будівельні матеріали для ремонту спортивної зали. А ремонтні роботи виконувала дільниця з обслуговування та ремонту соціальних об’єктів ВП ЮУАЕС.

Підприємство “Юженергобуд” робить все можливе, аби створити борцям кращі умови для занять. Адже для досягнення високих успіхів, найперше спортсмени повинні мати достойні умови для підготовки. І цей новий спортивний зал – це велика перемога для наших дітей і їхнього майбутнього.

Тож бажаємо нашим дітям отримувати максимум задоволення від занять спортом і звичайно перемог не тільки в спорті, але й у житті.

Ще новини