Головна Місто Підбірка гарних місць для селфі в Миколаївській області – фото

Підбірка гарних місць для селфі в Миколаївській області – фото

Автор ЮжБудНьюз

Давно робили гарне селфі напроти мальовничих місць? 

Цього року Україна, як і весь світ, зіткнулася з серйозними обмеженнями через поширення COVID-19 і пов’язаними із ним карантину. Як ніколи актуальними стали подорожі по Україні, адже в нас є стільки дивних і мальовничих місць і куточків з незвичайною історією і красою. Багато людей живуть зовсім поруч, але навіть не здогадуються, що довкола стільки дивовижних місць.

Для жителів міста Южноукраїнськ ми підібрали найкрутіші місця в Миколаївській області для відпочинку, туризму та селфі.

Представляємо вам найкрасивіші місця Миколаївської області.

Національний природний парк «Бузький Гард»

Хто ще не побував там, радимо відвідати глибокі каньйони і ущелини.  Навколо Южноукраїнська дивовижна природа, до того ж дуже близько до міста. 

Територія, яку займає національний парк не має загально вживаної географічної назви. Давні історичні назви цієї місцевості також відсутні.

Фактично лівобережжя Гранітно-степового Побужжя співпадає з межею Буго-Гардової паланки Війська Запорізького станом на 1734 рік. Понад триста років територія, де створений НПП, контролювалась запорожцями. Їхній адміністративно-господарський центр знаходився в місці під назвою Бузький Гард, де був розташований військовий табір з козацькими куренями до 500 осіб.

Арбузинський каньйон вважається одним з найстаріших ділянок суші Євразії, який протягом останніх 60 мільйонів років не піддавався затопленням, так що його обов’язково варто відвідати та подивитись на ці скелі власними очима.
Актовський каньйон, розташований на річці Мертвовод, часто називають “Долиною Диявола“. 

За легендою, стародавні скіфи відправляли за течією цієї ріки в останню путь своїх царів.  Іноді його порівнюють зі знаменитими каньйонами Північної Америки.

Радонове озеро

Всі мешканці міста знають, куди їздити на рафтинг, але крім цього село Мигія користується особливою популярністю серед туристів.  Головна особливість озера – кристально чиста вода, яка віддає приємною блакиттю.  Влітку туристи часто приїжджають купатися.  Відомо, що радон – це інертний газ з безліччю корисних властивостей для організму.

Радонове озеро, джерело фото

Раніше на місці радонового озера був величезний кар’єр, в якому добували граніт, після цього 40-метрове поглиблення заповнилося підземними водами. Фото виходять дуже гарні, особливо для фотосесії. Також біля озера є скульптура у вигляді серця.

Озеро Баластне

Озеро Баластне – це верхівка величезних підземних запасів прісної води під товстим шаром піску, які проступають на поверхню і утворюють мальовничий куточок в районі с. Бузьке Вознесенського району.  Саме цими підземними водами і харчується система водопостачання м. Вознесенськ, а саме озеро служить як би індикатором рівня і підпору підземних вод. 

У посушливий час року рівень в озері значно падає, і тоді у водойму примусово закачують воду з Південного Бугу – щоб система водопостачання Вознесенська працювала безперебійно – звідси і назва “Баластне”.

Але які гарні селфі потім виходять, тут неймовірно красиві ліси, тихе і затишне місце для крутого проводження часу і красивих фото.  Крім того на озері можна побачити лебедів, а довкола живе чимало звірів, наприклад, ліси.

Лемурійськіє озеро

Хоч це не зовсім близько, але, якщо буде час і можливість, обов’язково відвідайте рожеве лемурійськіє озеро, розташоване в Херсонській області.  Водоймище за своїм хімічним складом вважається українським аналогом Мертвого моря, має безліч цілющих властивостей і шалено красиве.

Крім того, фото на тлі озера завжди виходять барвистими і яскравими.

Facebook/ MY WAY TRIP

Залишився останній місяць осені, встигніть отримати море задоволень. Нехай на Ваших фото залишаться найкрутіші спогади з мальовничою природою, чудовими пейзажами та дивовижними історіями нашого краю.

Ще новини