Головна Новини Під час перетину кордону до Польщі знову необхідно мати страховий поліс “Зелена картка”

Під час перетину кордону до Польщі знову необхідно мати страховий поліс “Зелена картка”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Громадянам, які виїжджають за кордон на власному автомобілі, необхідно мати поліс «Зелена картка». Про це повідомляє НБУ

“28 квітня 2022 року Національний банк отримав від іноземних партнерів інформацію про те, що під час перетину кордону з Польщею знову необхідно мати поліс “Зелена картка”. Ця практика, очевидно, поширюватиметься і на кордонах з іншими країнами. Тож НБУ рекомендує громадянам України, які виїжджають за кордон на власному автомобілі, придбати цей страховий поліс”, – повідомили в Нацбанку.

Сьогодні укласти договір міжнародного страхування “Зелена картка” можна зі знижкою 50% в українських страховиків. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії договору страхування. Поліси видаються на мінімальний строк – 15 днів, максимальний – не перевищує 1 рік.

Процес оформлення “Зеленої картки” суттєво спрощено у зв’язку з воєнним станом. Оформити поліс можна онлайн через генерування відповідних pdf-файлів (електронний поліс). Країни-члени системи “Зелена картка” визнають українські електронні поліси, їх не потрібно видруковувати та можна надати з будь-якого ґаджета.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини